5* DLX AMERICAN QUEEN NEHİR GEMİSİ ile KURBAN BAYRAMINDA NEW ORLEANS & MİSSİSSİPPİ NEHRİ & KUZEY AMERİKA5* DLX AMERICAN QUEEN NEHİR GEMİSİ ile KURBAN BAYRAMINDA NEW ORLEANS & MİSSİSSİPPİ NEHRİ & KUZEY AMERİKA5* DLX AMERICAN QUEEN NEHİR GEMİSİ ile KURBAN BAYRAMINDA NEW ORLEANS & MİSSİSSİPPİ NEHRİ & KUZEY AMERİKA
 İYİ SEÇİM!

5* DLX AMERICAN QUEEN NEHİR GEMİSİ ile KURBAN BAYRAMINDA NEW...


  • 14 GECE 16 GÜN UNUTULMAZ BİR AMERİKA RÜYASI
  • Gemide 24 saat aperatif yemek imkanı
  • Nostaljik 5*Dlx American Queen gemisinde 7 gece tam pansiyon
  • TÜRK HAVAYOLLARI İLE ULAŞIM
  • Dünyanın En Büyük Buharlı 5* DLX AMERICAN QUEEN Nehir Gemisi İle
  • Ücretsiz kahve, su, dondurma, cookies ve meşrubat ikramı
JAZZ, BLUES, ELVIS PRESLEY VE AMERİKA’NIN TARİHİNE BUHARLI ve ÇARKLI NEHİR GEMİSİ ile MİSSİSSİPPİ ÜZERİNDE UNUTULMAZ YOLCULUK YAPMAYA NE DERSİNİZ ?


5* DLX AMERICAN QUEEN NEHİR GEMİSİ ile
NEW ORLEANS & MİSSİSSİPPİ NEHRİ & KUZEY AMERİKA

Atlanta(2) – Nashville(1) - Memphis(1) – Vicksburg(Mississippi)– Natchez(Mississippi) –

St Francisville(Louisiana) – Baton Rouge(Louisiana) – Nottoway(Louisiana) – New Orleans(2) – Houston(1)

06 HAZİRAN 2024 KURBAN BAYRAMI
AMERİKA’NIN TARİHİNE BUHARLI ve ÇARKLI NEHİR GEMİSİ ile MİSSİSSİPPİ ÜZERİNDE UNUTULMAZ YOLCULUK...


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL – ATLANTA

06 Haziran İstanbul Havalimanı THY Havayolları kontuarı önünde saat 11:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra THY Havayolları’nın TK 31 nolu seferi ile saat 13:45’da Atlanta’ya hareket. Yerel saat ile 18:45’da Atlanta’ya varış. Pasaport işlemleri ve valiz alımının ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.
Gün
ATLANTA

07 Haziran Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak Atlanta’yı tanıtacak bir tura başlıyoruz. Bu turumuz sırasında şehir merkezinden, iç savaş kalıntılarına, Swan House'dan Buckhead konaklarına kadar olan tüm bölgeyi gezeceğiz. Martin Luther King Jr. Ulusal Tarih Parkında Dr. King'in hayatını dinleyeceğiz. Krog Street Market'e devam ederek Inman Park ve Old Fourth Ward mahallelerinin yeniden keşfedilmesine tanık olacağız. Buckhead'e devam etmeden önce CNN Center'ı ziyaret edebilirsiniz. "Açlık Oyunları"nda yer alan The Swan House dahil diğer tarihi yerleri göreceğiz. Tur sonrası arzu eden misa rlerimiz Coca Cola müzesini veya Akvaryum’u ziyaret edebilirler. Geceleme otelimizde.

3.
Gün
ATLANTA – NASHVILLE

08 Haziran Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılarak Country Müziğin merkezi olan Nashville’e doğru yola çıkacağız. Varışımızda bu şehri tanıtan bir tur yapacağız. Taylor Swift, Kellie Pickler, Ronnie Dunn, Garth gibi Dünya’ca meşhur sanatçıların doğum yeri ve evlerine ev sahipliği yapan bu güzel şehirde ayrıca Dierks Bentley, Caleb and Jared Followill of Kings of Leon, Julianne Hough of Dancing with the Martina McBride, Ronnie Milsap gibi sanatçılara da ev sahipliği yapar. Bu şehir Amerika müzik endüstrisinin bir numaralı bölgesidir. Turumuz

esnasında Broadway, Counrty Music Hall of Frame and Museum (İçini de gezeceğiz), Grand Ole Opry, Ryman Auditorium ve şehrin önemli binalarını göreceğiz. Tur sonrası otelimize yerleşme. Akşam canlı müzik dinlemek için otelimizden keşfe çıkacağız. Geceleme otelimizde.

293 Mil / Mola ile 4,5 Saat

4.
Gün
NASHVILLE – MEMPHIS

09 Haziran Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılarak Memphis’e doğru yola çıkıyoruz. Dünya çapında “Rock’n Roll'un Doğum Yeri” olarak bilinen Memhis’e varışımızdan sonra şehri tanıtan bir tur yapacağız. Peabody Otel, Lorraine Motel, Beale Caddesi, Memhpis Piramit görüldükten sonra Sun Studio’ya gidiyoruz. B.B. King, Elvis Presley, Johnny Cash ve Jerry Lee Lewis'e kadar 50'li yılların müzikal efsanelerinin ve türlerinin keşif yeri olan bu Stüdyo’nda Blues ve Gospel'den, Country ve Rock'n'roll'a birçok müzik türünün ilk kayıtlarının yapıldığı yerdir.

Elvis'in ilk notalarını seslendirdiği yerde durup, sayısız müzik devinin hikayelerini dinleme şansını bulacaksınız. Check-in ve odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Akşam dünyaca meşhur eğlence caddesi Beale caddesinde yürüyüş turu ve B.B King Club’da Blues dinleme imkanı. Geceleme otelimizde.

Nasville – Memphis 212 Mil / Mola ile 3,5 Saat


5.
Gün
MEMPHIS – GEMİYE BİNİŞ

10 Haziran Kahvaltı sonrası, otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Gemimize transfer olmadan önce Rock’n Roll kralı Elvis Presley’in şehrinde Memphis & Graceland turumuza başlıyoruz. Meşhur Peabody hotel, Beale caddesi, Martin Luter King’in vurulduğu ve bugün insan hakları müzesi olan Loyale hotel, Rock’n Roll Kralı Elvis Presley in ilk kaydını gerçekleştirdiği Sun Studio ları gezisinin ardından bir tarihi anı yaşamak üzere Elvis Presley Graceland turumuz başlıyor. Kral Elvis’in ayak bastığı her yeri sizler de görecek, nefes alacak ve fotoğra ama imkanı bulabileceksiniz. Tur sonrası rüya gemimiz American Queen’e transfer ve kabinlerimize yerleştikten sonra maceramız 17.00’da demir alarak başlıyor. Geceleme gemimizde.

6.
Gün
MİSSİSSİPPİ ÜZERİNDE YOLCULUK

11 Haziran Bugün tüm günü nehirde seyir halinde geçireceğiz. Koltuklarımıza uzanarak ya da tüm güzellikleri kaçırmamak adına kamera ve fotoğraf makineleriniz ile güvertede vakit geçirerek eşsiz Mississippi de seyrin tadını çıkartabilir ve gemi içi eğlence aktivitelerine katılabilirisiniz. Geceleme gemimizde.

7.
Gün
VİCKSBURG (MİSSİSSİPPİ)

12 Haziran Konukseverliği ve şehre gelen misa rlere karşı hoşgörülü tavrı sayesinde güneyin “Kırmızı halı serilmiş şehir” olarak ün yapmış Vicksburg’a varışımız ve gemide alacağımız kahvaltı sonrası Ücretsiz Hop-On, Hop-O Tour: Şehrin kültürel karakteristik ve sanatsal tüm özelliklerini görebileceğiniz bu turda aracınızdan istediğiniz yerde inecek ve dolaşıp arzu ettiğiniz takdirde yeniden binerek tüm şehri keyi e yorulmadan gezebileceksiniz. Aracınız size aynı zamanda ünlü alışveriş bölgesine de götürecek. Ayrıca tur sırasında 125 yıldır aynı yerde bulunan kutsal üçleme klisesini de gezebilirsiniz. Bir sonraki durak iç savaş yıllarından kalan Pemberton karargahı ve müze olan mahkeme binası. Son olarak Washington caddesi ile alışveriş key yaşayacaksınız. Dileyen misa rlerimiz Amerika ile özdeş meşhur Biedenharn

Coca-Cola Müzesini de gezebilir (giriş ücretlidir). Ayrıca civarda antika oyuncak bebek müzesi gibi pek çok müze de bulunmaktadır. Tur sonrası gemimize dönüş, akşam Grand Salonda yeni bir show sizleri bekliyor olacak. Geceleme gemimizde.


8.
Gün
NATCHEZ (MİSSİSSİPPİ)

13 Haziran Kuzey Güney savaşında , güney cephesinin en önemli yerlerinden olan pek çok malikane ve konağa ev sahipliği yapan Natchez’e varış ve gemide alacağımız kahvaltı sonrası Ücretsiz Hop-On, Hop-O Tour: Bu turumuzda pek çok lme ev sahipliği yapmış doğal plato olarak kullanılan sokaklar, malikaneler, Stanton Hall , the Magnolia Hall, Rosalie Mansion ve William Johnson evi görülecek yerler arasında. Tur sonrası gemimize dönüş. Geceleme gemimizde.

9.
Gün
STFRANCISVILLE (LOUISIANA)

14 Haziran Bu eski ve hoş kasaba Mississippi nehrine hakim tepede kurulmuş olup sizi geçmişte yolculuğa çıkaracak. 140 dan fazla tarihi yapıları resmi belge ile onaylanmış bu kasabada tarihsel bir yolculuk yapacaksınız. Ücretsiz Hop-On, Hop-O Tour: Özel otobüsler ile Royal street’de bulunan Grandmother’s Button mağazasında duruyoruz. Büyükannelerimizin kullandığı takılar, düğmeler ve pek çoğu tarih sayfalarında kalan antik eşyalarla dolu bu ilginç mağaza fazlasıyla görülmeyi hakediyor. Ardından eski halk pazarı caddesinde el yapımı ürünler, antikalar ve müzik albümlerini alma şansına sahip olacaksınız. Turumuzda, Batı Feliciana tarih müzesi, Ferdinand caddesi ve Grace Episcopal kilisesi görülecek yerler arasında. Geceleme gemimizde.

10.
Gün
BATON ROUGE (LOUİSİANA)

15 Haziran Louisina eyaletinin başkenti, zengin bir tarih ve kültüre sahip Baton Rouge’a varış. Bu isim Fransız kaşif Sieur D’Iberville tarafından verilmiştir. Şehir halkı günlük hayatta yöreye has Fransızca lisanını kullanmaktadırlar. Burada Amerikanın en büyük başkent binası bulunmaktadır, ayrıca Mississippiye bakan kayalıklar üzerinde Gotik tarzda yapılmış olan eski eyalet binası görülmeye değerdir. Ücretsiz Hop-On, Hop-O Tour ile şehrin önemli alanlarını keşfedebilir, alışveriş yapabilir ve yerel tadları deneyebilirsiniz. Geceleme gemimizde.

11.
Gün
NOTTOWAY (LOUISIANA)

16 Haziran Tarihi 1859 yılına uzanan, güneyin büyük şehirlerinden Nottoway, Mississippi nehrine tepeden bakan Güneyin en büyük ünlü Antebellum konağı ve Beyaz kale eski günlerin zafer ve ihtişamını size yansıtacaktır. 200 yıllık meşe ağaçlarının yer aldığı bahçeler göz zevkinizi tatmin edecektir. Güney’in bir zamanlar uçsuz bucaksız büyük toprak sahiplerinin hikayelerine konu olan bu bölgede Ücretsiz Hop-On, Hop-O Tour ile şehri keşfedebileceksiniz. Geceleme gemide.

12.
Gün
NEW ORLEANS (LOUISIANA) – GEMİDEN İNİŞ

17 Haziran Kahvaltı sonrası, gemimizden çıkış işlemelerimizi gerçekleştiriyoruz ve New Orleans turumuza başlıyoruz. French Quarter, French market, St. Louis kilisesi, en saygın üniversitelerden biri olan Loyale ve Tunale üniversitesi, city park ve en klasik Louisiana malikanelerinin olduğu semt görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize check-in, odaların dağılımı ve serbest zaman. Jazzın evinde jazz geceleri sizleri bekliyor. Akşam dünyaca meşhur Bourbon caddesinde yürüyüş turu. Geceleme otelimizde.

13.
Gün
NEW ORLEANS

18 Haziran Sabah alınacak kahvaltıdan sonra New Orleans’ı daha detaylı gezmek için otelimizden ayrılıyor ve ilk olarak Garden District bölgesini dolaşacağız. 1800lü yılların ortalarında ülkede kuzey – güney tartışmaları yaşanırken zengin güneylilerin kendilerine inşa ettirdikleri ihtişamlı malikaneleri görecek, French Quarter bölgesini yürüyerek keşfetme şansına sahip olacağız. Lafayette mezarlığı, ünlü yazar Anne Rice’ın evi ve French market göreceğimiz yerler arasında. Turumuz ardından Mississippi Nehri Nostaljik Buharlı Gemi Turu‘nu gerçekleştireceğiz. Bu turumuzda New Orleans’ın incisi diye bilinen Mississippi nehrinde tarihi buharlı gemi ile gezinti yapacak, bu güzel şehri bir de nehir manzarası ile görme şansına sahip olacaksınız. Akşam dilerseniz New Orleans’ın gece hayatının merkezi olarak bilinen ve Jazz barları ile ünlü Bourbon caddesinde yürüyebilir, alışveriş yapabilir ve barlarda Jazz müziği eşliğinde içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

14.
Gün
NEW ORLEANS – HOUSTON

19 Haziran Sabah alınacak kahvaltıdan sonra Houston’a doğru yola çıkacağız. Varışımızda otele transfer olmadan önce Houston şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Houston tarihi şehir merkezi, Konvansiyon merkezi, Market Square Park, Chase Kulesi, Tunnel System, Şehir Meclisi binası ve Tarihi Texas Bulvarı panoramik olarak görülecek yerler arasında. Şehir turundan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest

15.
Gün
HOUSTON – İSTANBUL

20 Haziran Sabah kahvaltıdan sonra bavullarımızı otel emanetine teslim edip günümüzü değerlendirmek üzere serbest kalıyoruz. İsteyen son günlerini alışveriş veya şehrin eksik noktalarını keşfetmek üzere değerlendirebilir isteyen de rehberlerinin düzenleyeceği ABD’nin en büyük Uzay Araştırma Merkezi olan NASA-Johnson Space Center ve Galveston & Kemah Turu’na katılabilirler. Bu turumuzda ABD’nin uzay araştırmalarının yapıldığı, uzaya roketler, uydular ve Uzay Mekiklerinin fırlatıldığı platformları gezip fotoğra ayabileceksiniz. Aya ilk insan gönderilen uzay merkezinin orijinal kontrol odasını görecek hediyelik eşyalar satın alabileceksiniz. Uzay merkezi gezimizin ardından Houston şehrinin Meksika körfezine açıldığı konumundaki iki güzel say ye yeri olan Galveston ve Kemah kasabalarını gezeceğiz.

Galveston’da Porretto Plajı, üzerinde birbirinde güzel malikanelerin ve otellerin bulunduğu Seawall Bulvarı göreceğimiz yerler. Ardından gideceğimiz Kemah’ta ise üzerinde birçok cafe, restoran ve hediyelik eşya dükkanlarının bulunduğu Boardwalk’ta yürüyüş yapacak ve Kemah’ın hareketli sosyal yaşamına tanıklık edeceğiz. Gezimizin ardından akşamüstü Houston Uluslararası Havalimanına transfer. Check-in pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’na ait TK 34 nolu sefer ile saat 20:55’da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.


16.
Gün
İSTANBUL

21 Haziran Yerel saat ile 16:50’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

EK BİLGİLER

| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misa rlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi rması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir tra ğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masra ar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misa rler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masra ar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masra ar eşya sahibine aittir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyati nde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir tra ğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

| Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misa r tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu rmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

| Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

| Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

| Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır.

Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

| Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.DAHİL OLANLAR:
o Türk Havayolları ile İstanbul-ATLANTA / HOUSTON-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar Havalimanı ve Liman Vergileri (Kişi başı 1200 Usd )
o Programda belirtilen tüm transferler
o Atlanta’da 1.sınıf otelde 2 gece oda & kahvaltı konaklama
o Nashville’de 1.sınıf otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama
o Memphis’de 1.sınıf otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama New
o Orleans’da 1.sınıf otelde 2 gece oda & kahavltı konaklama
o Houton’da 1.sınıf otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama
o Nostaljik 5*Dlx American Queen gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Gemideki Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır)
o Gemide Amerikan tarzı kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri
o Gemide Akşam yemekleri sırasında alınan ikram, bira ve şarap servisi Gemide Öğle yemekleri sırasında alınan ikram, meşrubat servisi
o Gemi yolculuğu boyunca ücretsiz kahve, su, dondurma, cookies ve meşrubat ikramı Gemide 24 saat ücretsiz oda servisi (odanızda continental kahvaltı imkanı)
o Gemide 24 saat aperatif yemek imkanı Kara paketinde belirtilen tüm turlar
o Gemide ön rezervasyon ile gerçekleşebilecek ücretsiz hop on hop off turlar (sınırlı kontenjan!!) (Gemide satılan Premium turlar ücretlidir ve ön rezervasyon gerektirir) Gemideki ücretsiz gün içi aktiviteler
o Gemideki akşam gösterileri (Broadway showlarına benzer showlar)
o Sizin adınıza günlük 18,5 usd olarak ödenen gemi bahşişleri (Toplam 148 USD) Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (grup 16 kişi olduğu taktirde sağlanacaktır) Seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.)

HARİÇ OLANLAR:
• Premium shore excursion adı altında gemi şirketi tarafından nehirde seyir esnasında gemide satılan bazı ekstra turlar
• Kara ve gemi turları sırasında lokal rehber ve şoförlere verilen bahşişler
• İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.
• Amerika Vize ücreti & Yurt dışı çıkış harcı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ST
LOKASYON:
İstanbul Çıkışlı
YEMEK:
o Atlanta’da 1.sınıf otelde 2 gece oda & kahvaltı konaklama o Nashville’de 1.sınıf otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama o Memphis’de 1.sınıf otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama New o Orleans’da 1.sınıf otelde 2 gece oda & kahavltı
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur Hareket tarihine;
| Kayıt günü ile 91 gün arası kişi başı 500 $
| 90 gün – 61 gün arası %50
| 60 gün – 31 gün arası %75
| 30 gün – 00 gün arası %100 ceza uygulanır!
İSİM DEĞİŞİKLİĞİ :
Tur hareket tarihine 95 gün kaladan itibaren yapılan isim değişikliklerinde her isim için 250 usd ceza uygulanır

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın16 Gün
İstanbul Çıkışlı
ST

7.190$

en düşük kişi başı