Ankara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon KonaklamaAnkara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon Konaklama

Ankara Kalkışlı DUBAİ & ABU DHABİ TURU 3 Gece 4 Gün Tüm Turlar...


  • 3 Gece 4 Gün
  • Tüm Turlar Dahil
  • Yarım Pansiyon Konaklama

Ankara Kalkışlı
DUBAİ & ABU DHABİ TURU

3 Gece 4 Gün
Tüm Turlar Dahil & Yarım Pansiyon Konaklama

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Ankara - Dubai

Dubai Şehir Turu – Dubai Mall & Işık Fountain Show & Yemekli Dhow Cruise Tekne turu

Turumuzun İlk günü Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Fly Dubai kontuarı önünde saat 22:00’de Check In işlemlerimizi yaptırıyoruz. (Misafirlerimizin biniş işlemlerini daha rahat yapabilmesi adına turun kalkış gününden bir önceki akşam bilgilendirmede iletilecek saatte havalimanında bulunması gerekir.) Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Fly Dubai Hava Yolları tarifeli uçuşu ile saat 00:30’da Dubai’ye hareket. Yerel saat 05:15’de varışımızın ardından tur rehberimiz ile buluşma kahvaltı molası için Festival City içinde bulunan Turkish Village’da mola veriyoruz. Ardından Rehberimiz eşliğinde şehir turumuza başlıyoruz.Turumuza ilk olarak Zabeel Sarayı bahçesinde fotoğraf molası ile başlıyoruz. Sonrasında “Gökdelenler Caddesi” olarak bilinen Sheikh Zayed yolu üzerinden ulaşacağımız, Dubai’ nin ikonik simgelerinden biri olan’’ Yelken Oteli’’ olarak tanıdığımız Burj Al Arab Oteli ve hemen ardından Dubai’nin Venedik’i” olarak bilinen Souk Medinat Jumeirah’ı ziyaret ediyoruz. Devamında, insanoğlunun en büyük mimari projelerinden biri olan, dünyanın etrafında 3 metrelik duvar örülebilecek kadar kum ve kaya kullanılarak yapımı 7 yılda 2008 yılında tamamlanan, Dünya jet sosyetesinin villalarını bulunduğu Palmiye Adası’ nı göreceğiz. Turumuzun son durağında ise, muhteşem yapıları ile şehrin turistik merkezlerinden birisi olan Dubai Marina (Yat Limanı ve Marina Walk) görülecektir.Ardından Marina’da serbest zaman vereceğiz. Sonrasında Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma sonrası otele transfer oluyor ve odalarımıza yerleşiyoruz.16.30’ da otelimizden hareket ile Dünya’nın en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan Dubai Mall’u ziyaret ediyoruz. Ardından ışık ve ses gösterisi içeren Fountain Show’u izledikten sonra Yemekli Dhow Cruise turu için Dubai Marina’ya hareket ediyoruz. Ocean Empress Gemisi ile yapacağımız tekne turumuzda 2 saat boyunca çeşitli görsel şölenler ve müzik eşliğinde akşam yemeğimizi açık büfe olarak tekne’de alacağız. Günün sonunda 22.30’de gemiden alınış ve konaklayacağımız otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.
Gün
Dubai – Özel Jeepler ile Yemekli Safari turu

Otelde alınan kahvaltı sonrası Dileyen misafirlerimiz deniz kum ve güneş keyfi için plajda vakit geçirebilir. Ardından otelimizde dönüş 14.00’de Lobi önünde buluşma ve 14.30’da otel önünde bizleri bekleyen 4x4 Jeepler ile Safari turu için hareket ediyoruz. Turumuzda 4x4 Jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayıp, gün batımı eşliğinde fotoğraf molası vereceğiz. Yapacağımız çöl safarinin hemen ardından Bedevi kampına hareket edeceğiz. Burada düzenlenecek olan dans ve müzikli eğlence eşliğinde, akşam yemeğimizi alacağız. İsteyen yolcularımız deve üzerinde kısa bir gezintiye çıkabilir, geleneksel motiflerin kullanıldığı kına dövmesi yaptırabilir, Arap coğrafyasına ait geleneksel Kandura ve Abaya kıyafetleri ile fotoğraf çektirebilirler. Bedevi hayatını deneyimleyeceğimiz bu turumuz sonrasında otelimize transfer ve konaklama otelimizde.

3.
Gün
Dubai – Abu Dhabi

Otelde alınan kahvaltı sonrası Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliğine hareket edeceğiz. Turumuza ilk olarak dünyanın en büyük 4. Camisi olan Sheik Zayed Camiisi’ni ziyaret ederek başlıyoruz. (Cami ziyaretimiz esnasında kabul edilen giyim kuralları programda dikkatinize sunulmuştur.) Camii ziyaretimizin ardından Abu Dhabi şehir turu ile turumuza devam ediyoruz. Görülecek yerler arasında: Cornish CaddesiHurma Pazarı, Yas Adası ve Ferrari World, Heritage Village (kültür köyü) bölgelerini gezeceğiz. Turun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası Dubai Emirliği’ne dönmek üzere hareket ediyoruz. Akşam yemeğini Dubai’de yerel bir restaurantta alacağız. Turun ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama otelimizde. 

4.
Gün
Dubai – Eski Çarşılar Turu - Ankara

Otelde alınan kahvaltı sonrası Dubai’nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakiya Bölgesi‘ni ve bu bölgede bulunan Bedevi mahalleleri, Meena Pazarı, Kumaş Pazarını ziyaret ediyoruz. Ardından Abra adı verilen Dubai’nin geleneksel teknesine biniyor, dünyaca ünlü markaların imitasyon ürünlerinin bulunduğu Dubai’deki ekonomik alışveriş bölgelerinden biri olan Altın ve Baharat çarşısına doğru yola çıkıyoruz. Dünyanın en büyük Avm’si olan Dubai Mall’da alışveriş için serbest zamanımız olacak… Ardından günün sonunda havalimanına transfer oluyoruz Fly Dubai Hava Yolları tarifeli seferi ile 20.05’de Ankara’ya uçuş ve 23.30’da varış ile turumuz sona eriyor.

EK BİLGİLER

Genel Şartlar

1- Genel şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve Tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acenta gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Bu durumda Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satılan ilave hizmetlerin (Vize – İç Hat Bileti – Seyahat Sağlık sigortası) iadesi bulunmamaktadır. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul etmiş sayılır. Acenta sorumlu tutulamaz.

3-Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin tur başlangıç tarihine 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur başlangıç tarihine 30 günden az kalması durumunda iptallerde %30 ceza, 20 gün veya daha az süreli iptallerde %100 ceza uygulanır. Türkiye’ de bulunan Mercilerden alınan hastane raporu, İş yeri izin belgeleri vb evraklar , Türkiye dışında konaklayacakları otel ve alacakları hizmetin iptalinde kabul görmemektedir.

4-Acente hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu hükümleri uygulanacaktır.

5-Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi , pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi ve beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgileri göre kesilmektedir. Hatalı verilen bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal ve değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

6- Tarifeli ve Charter uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Acente bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Misafir uçuş saatinin değişme / İptal riskini kabul ederek geziyi satın almış sayılır.

7- Hava Yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde , dönüş uçuşu Hava yolu tarafından iptal edilmektedir, kullanılamaz.

8- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir Ek olarak .bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan , check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan veya zamanında yaptırdığı halde uçağa binmeyen misafirlerin uçuşunu gerçekleştirememeleri durumunda Acente sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

9-Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20kg’dir. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarında valiz ağırlığı 15kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık / Fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, Acente sorumluluğunda değildir.

10-Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup olmadığını kontrol ediniz.

11- Konaklama için otel giriş saati 14.00, çıkış saati 12.00’dir. Konaklanacak oda ile ilgili talepler (Yüksek Kat, Sigara içilmeyen oda, Yatak Tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların , otelin müsaitliğine bağlı olarak misafir tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. 3 Kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır. Bu tip odalarda 3.kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3Kişilik odalar 1 büyük + 1 İlave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama veya coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. 2 Yetişkin + 1 Çocuk şeklinde olan rezervasyonlarda , çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak 2 yetişkin yanında konaklanması şartıyla geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan ‘tek çocuk’ için geçerlidir.

12-Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

13-Fuar ,kongre ,konser ,etkinlik, spor turnuvası vb. özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Acente tarafından bildirilecektir.

14-Rehberimiz turlarımızın içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerlerinin kapalı olma durumuna göre turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir. Acente zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan Ana havayolunu değiştirebilir.

15-Gün içindeki kur değişimi , TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

16- Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. Otobüsler 25-46 Kişi sayılarında kullanılır. (Mercedes Travego vb.) Midibüsler 17-24 kişi sayılarında kullanılır (Isuzu Turkuaz vb.) Minibüsler 8-16 kişi aralığında kullanılır. (Mercedes Sprinter vb.) kullanılan araçlardandır. Ek olarak Seyahat esnasında Karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir. Yaşanan olumsuzluklardan Acente sorumlu tutulamaz.

17- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Acente sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

18- Tura katılan kişilerin Seyahat Sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili araç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

19- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başına ya da yanlarında anne veya babadan sadece biri seyahat ederken ülke giriş çıkışlarında görevli polis memurunca Anne- Babanın ortak muvafakat belgesi soracağından seyahate gidecek kişinin belgeyi yanında bulundurması zorunludur.

20- Acentemiz aracılığı ile alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini düzeni , teslimi ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti verilmektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi bulunmamaktadır. Tur için ödenen ücretin iadesinde İptal & İade koşulları geçerlidir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#240
LOKASYON:
Ankara Çıkışlı
YEMEK:
 4* Otellerde oda kahvaltı 3 gece konaklama
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
Tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Acenta gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Bu durumda Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satılan ilave hizmetlerin (Vize – İç Hat Bileti – Seyahat Sağlık sigortası) iadesi bulunmamaktadır. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul etmiş sayılır. Acenta sorumlu tutulamaz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Ankara Çıkışlı
240

890$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
 Fly Dubai Havayolları ile Ankara / Dubai arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
 Lüks otobüsler ile tur boyu ulaşım hizmetleri
 4* Otellerde oda kahvaltı 3 gece konaklama
 Yemekli 4x4 Safari Turu
 Abu Dhabi Turu
 Eski Çarşılar Turu
 Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu
 Souk Medinat Jumeirah Turu
 Turun 3.günü lokal restaurantta akşam yemeği
 Tüm otoban – otopark ve gümrük ücretleri
 Profesyonel rehberlik hizmetleri
 Yerel rehberlik hizmeti
 Seyahat Sağlık Sigortası
HARİÇ OLANLAR:
 Öğle yemekleri
 Yurt dışı çıkış harç pulu ücretleri
 Dubai Visa ücretleri (100 USD)