FIRSAT
  • Bölge Buluşmalı St. Petersburg 01 Kasım 2020 - 30 Nisan 2021 Her Gün Hareketli: St. Petersburg turları ile Avrupa’nın ve Rusya’nın en güzel şehirlerinden biri olan St. Petersburg’un masalsı güzelliklerini uygun tur fırsatları ile keşfedin.
  • Bölge Buluşmalı St. Petersburg 01 Kasım 2020 - 30 Nisan 2021 Her Gün Hareketli: St. Petersburg turları ile Avrupa’nın ve Rusya’nın en güzel şehirlerinden biri olan St. Petersburg’un masalsı güzelliklerini uygun tur fırsatları ile keşfedin.
  • Bölge buluşmalı
  • 3* Oteller
St. Petersburg turları ile Avrupa’nın ve Rusya’nın en güzel şehirlerinden biri olan St. Petersburg’un masalsı güzelliklerini uygun tur fırsatları ile keşfedin.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
St. Petersburg

Uçağınızın gideceğiniz şehre varışının ardından havalimanından otele transfer.


2.

Gün
St. Petersburg

Serbest zaman. (Transfer asistanı bölgede ekstra yapılacak çevre gezileri ve turlar hakkında gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.)


3.

Gün
St. Petersburg

Uçağınızın kalkış saatine uygun şekilde otelden havalimanına transfer.


DAHİL OLANLAR:
2 (iki) gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Transfer Asistanlık hizmeti
Otel vergileri


HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı çıkış vergisi: 50 TL
Kişisel harcamalar
Çevre gezileri ve ekstra turlar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

*** Farklı kategori otel talepleriniz ve özel dönem tercihleriniz için talep ediniz.
***Paket turda maksimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 5 (beş) kişidir.

Önemli Notlar
Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
TRANSFER ARAÇLARI: Tur esnasında kullanılacak Transfer araçları kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir (W Multivan 5+1, Vito 6+1, Viano 6+1, Sprinter 17+1).
Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan− tek çocuk için geçerlidir.
Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.
Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
Fiyatlara dâhil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
Bu paket turda maksimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 5 (beş) kişidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EXP
LOKASYON:
Ukrayna (St. Petersburg çıkışlı)
YEMEK:
2 Kahvaltı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

01/02/2021 ile 01/04/2021 Arasında Her gün (Saat 09:00)
99 169 €     99 €     99 €     99 €    
12/04/2021 ile 30/04/2021 Arasında Her gün (Saat 09:00)
99 169 €     99 €     99 €     99 €    
Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak | Çocuk (3 - 12 Yaş) |

99

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bölge Buluşmalı St. Petersburg... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@yamactur.com
312 417 15 25 - 537 527 03 99
ATATÜRK BULVARI NO:109/4
    KIZILAY - ÇANKAYA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.