ÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜNÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL - AİR ARABİA - 3 GECE- 5 GÜN
 EN İYİ FİYAT

ÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA DUBAİ TURU - DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL...


  • DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL
  • 3 Gece 5 Gün
  • Air Arabia Hava Yolları İle Ulaşım

ÇÖLÜN ORTASINDAKİ VAHA
DUBAİ TURU

DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL
ISTANBUL SABİHA GÖKÇEN

AIR ARABIA HAVAYOLLARI

2024 KASIM
3 GECE- 5 GÜN

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul -Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia Hava Yolları kontuarı önünde SAAT 21:00’da bulunma.Check In işlemlerimizi yaptırıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanması.

2.
Gün
Dubai

Air Arabia Hava Yolları uçuşu ile saat 01:25’te Dubai’ye hareket ve yerel saat 06:40’da varışımız gerçekleşiyor. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen aracımız ile turumuz başlıyor.

Yapacağımız panoramik şehir turumuz öncesinde ekstra olarak serbest kahvaltı molası veriyoruz. Alacağımız ekstra kahvaltı sonrası “Çölün Ortasındaki Vaha Dubai” Şehir Turumuz için yola çıkıyoruz.

İlk olarak Dubai’nin geleneksel yaşamının sergilendiği mahallesi olan Al Shindagha’ya varışımızın ardından kısa bir fotoğraf molası vereceğiz. Deira ve Bur Dubai bölgesini birleştiren Creek bölgesini de burada görme imkanına sahip olacaksınız. Ardından ‘National House’ 7 Emirliğin birleşerek Birleşik Arap Emirliği’nin ülke olması konusunda kararının verildiği yeri görerek, kentin kültürel değerleri arasında yer alan Dubai’nin en gösterişli camisi olan Jumeriah Camii’ ye varışımız gerçekleşiyor. Verilecek serbest zamanın ardından Jumeirah Sahili’ne doğru yola çıkıyoruz. Burada da vereceğimiz fotoğraf molasında dünyaca ünlü tek 7 yıldızlı Burj Al Arab Oteli göreceğiz. Sonrasında aracımızla turumuza Dubai Marina ile devam ediyoruz .Yaklaşık 7 KM’lik bir yürüyüş yoluna sahip, restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ‘da kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız olan 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme ve çok güzel fotoğraflar çekme imkanımız olacaktır.

Dubai şehir turumuzun sonrasında konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz. Otellerde giriş işlemleri sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam saatlerinde düzenlenecek olan ‘Dubai Mall & Fountain Show ve Akşam Yemekli Lübnan Gecesi’ turumuza katılabilirler.

EKSTRA TUR: DUBAİ MALL & FOUNTAİN SHOW GEZİSİ ve AKŞAM YEMEKLİ LÜBNAN GECESİ Kişi Başı: 120 USD

Dünyanın En Büyük Gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesinde ki Dünya’nın En Büyük Alışveriş Merkezi Dubai Mall’da yine Dünya’nın En Büyük Gösteri Havuzu’nda yapılan su koreografisi, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz ise serbest olarak Dubai Mall ‘da diledikleri gibi kişisel alışverişlerini yapabilir, cafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebilirler. Dünyanın En Yüksek Kulesi olan Burj Khalifa’ya çıkmak isteyen misafirlerimiz ise ekstra olarak katlara göre değişiklik gösteren çıkış ücretlerini ödeyerek biletlerini alabilir ve bir insanın uçaktan sonra en rahat çıkabileceği en yüksek noktadan tüm şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olabilirler. Turumuzun ardından tekrar bizleri bekleyen aracımıza geçerek akşam yemeğimizi alacağımız restoranımıza doğru yola çıkıyoruz. Lübnan mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleyecek ve aynı zamanda birbirinden güzel dans gösterileri izleyerek keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

3.
Gün
Dubai

Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ‘Öğle Yemekli The View at The Palm, Monorail ,The Lost Chambers Akvaryum ve Medinat Turu ’ ve ‘Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turu’ katılabilirler. Geceleme otelimizde.

EKSTRA TUR: ÖĞLE YEMEKLİ THE VIEW AT THE PALM, MONORAIL, THE LOST CHAMBERS VE SOUK MEDİNAT TURU Kişi Başı: 90 USD

Dünya’nın En Büyük İnsan Yapımı Adasında, ilk olarak “The View at The Palm” gözlem kulesine çıkış yapıyoruz. Yerden 240 metre yükseklikten, Dubai’yi 360 derece görebilir, unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kuleden iniş yaptığımız noktada Nakheel Mall Alışveriş merkezine giriyoruz ve kısa bir süre serbest zaman veriyoruz. Bu süreyi mağazaları gezerek ya da cay, kahve içerek değerlendirebilirsiniz.

Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup, Palmiye Adası üzerinde ilerleyen “Monorail” ile Dubai’nin ikonlarından biri olan Atlantis The Palm oteli içerisinde yer alan, “The Lost Chambers” temalı akvaryumu ziyaret ediyoruz. İçerisinde 65,000 adet deniz canlısının yaşadığı akvaryumun gezilmesinin ardından “The Pointe” de mola veriyoruz. Muhteşem Palmiye ve Atlantis The Palm Oteli manzarası önünde gezinizi unutulmaz kılacak fotoğraflar çekebilirsiniz.

Devamında öğle yemeği alacağımız restoranımıza geçiyoruz. Turumuzun son durağı olan 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediki diye adlandırılan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah’dan vereceğimiz kısa bir serbest zaman ile turumuzu sonlandırıyoruz.

EKSTRA TUR:AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ ÇÖL SAFARİ TURU Kişi Başı: 90 USD

4x4 araçlar ile alınarak, çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli ve heyecan dolu gezinin ardından çölün ortasında yer alan Bedevi kampına varıyoruz. Burada yapılan birbirinden güzel şov ve dansöz gösterisi eşliğinde akşam yemeğini alıyoruz. Ayrıca deveye binme imkanımızda mevcuttur. Sınırsız meşrubat, çay ve kahve ikramı tur içeriğinde ücretsiz olarak sunulan servislerdir. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra eriyor ve bizi alan 4x4 özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüyoruz.

4.
Gün
Dubai

Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ‘Öğle Yemekli Dubai Frame, Museum Of The Future, Festival City’ ve ‘Akşam Yemekli Dubai Canal Tekne Gezisi ve La Perle Show Turu’ katılabilirler. Geceleme otelimizde.

EKSTRA TUR: ÖĞLE YEMEKLİ DUBAİ FRAME, MUSEUM OF THE FUTURE, FESTİVAL CİTY TURU Kişi Başı: 120 USD

Erken saatlerde otelimizden aracımıza binerek öncelikle 150 metre yükseklik, 95 metre genişlik ile Dünyanın en büyük çerçevesi olan Frame gözlemevinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkileneceksiniz. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.

Ardından Dubai’nin en ünlü simge yapılarından biri olan Gelecek Müze’si olarak adlandırılan Sheikh Zayed yolundaki çarpıcı bir dış çerçevesi olan Museum of the Future geçiyoruz. Bu müzede bilim ve teknolojinin kullanılarak toplumların nasıl gelişeceğini ve sanal gerçeklik, uzay istasyonu gibi bölümleri göreceksiniz ve terasında eşsiz güzel fotoğraflar çekilebilirsiniz. Sonrasında ise öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz.

Turumuzun devamında Dubai Festival City’e geçerek burada yer alan Festival City Alışveriş Merkezi ‘nde vereceğimiz serbest zamanda dilediğinizce alışveriş yapabilir ve hoşça vakit geçirebilirsiniz. Rehberimizin belirlediği saatte otelimize dönüş için yola çıkıyoruz(NOT: Akşam Yemekli Dubai Canal Tekne Gezisi ve La Perle Show Turu alan misafirlerimiz direkt tura devam etmektedirler.)

EKSTRA TUR: AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ CANAL TEKNE GEZİSİ VE LA PERLE SHOW Kişi Başı: 180 USD

Otellerimizden alınarak Dubai Festival City alışveriş merkezi’nin yanında bulunan Dubai Canal ‘a geçiş sağlayarak Dubai Canal’ında yapacağımız tekne turumuza geçiş yapıyoruz. Teknemiz Canal içerisinde seyir ederken muhteşem Dubai manzarası eşliğinde açık büfe olarak akşam yemeğimizi alıyoruz ve manzara eşliğinde fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Teknemiz La Perle Show izleyeceğimiz bölgeye bıraktıktan sonra gösteriyi izleyeceğimiz alana giriş yapıyoruz. Burada sürükleyici sanatsal performansların, hayranlık uyandıran akrobasi gösterilerinin özel efektlerle buluşmasını izleyeceğiz. Gösteri bitiminde aracımız gösteri merkezinden alarak otellerimize bırakacaktır.

5.
Gün
Dubai

Sabah, kahvaltısının ardından serbest zaman ve odalarımızı boşaltarak c-out yapıyoruz. ***Otellerde odalardan çıkış ve anahtar teslim saati 12:00’dır *** Dileyen misafirlerimiz ‘Eski Çarşılar ve Outlet Turu’ katılabilirler.

Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları G9283 saat 19:40 ile İstanbul’a uçuşumuz başlıyor. Varış saatimiz 23:40’dır .

EKSTRA TUR: ESKİ ÇARŞILAR VE OUTLET MALL TURU Kişi Başı: 70 USD

Gösterişli altın mücevherler, el dokuması kumaşlar, farklı baharatlar, parfümler, elektronik eşyalar ve özel hediyelik eşyaların bulunduğu eski çarşılar turumuzda kısa bir serbest zaman molası ardından dünyaca ünlü markaların tekstil ürünlerinin yer aldığı alışveriş merkezine geçiş yapıyoruz. Burada da dilediğinizce alışveriş yapabilir veya alışveriş merkezi içerisinde yer alan yiyecek içecek restoranlarında vakit geçirebilirsiniz.

EK BİLGİLER


GÜNDÜZ TURLARI PAKETİ Kişi Başı 280 USD Yerine 250 USD
  • ÖĞLE YEMEKLİ DUBAİ FRAME, MUSEUM OF THE FUTURE, FESTİVAL CİTY TURU + ÖĞLE YEMEKLİ THE VIEW AT THE PALM, MONORAIL, THE LOST CHAMBERS VE SOUK MEDİNAT TURU + ESKİ ÇARŞILAR VE OUTLET MALL TURU
GECE TURLARI PAKETİ Kişi Başı 390 USD Yerine 350 USD
  • DUBAİ MALL & FOUNTAİN SHOW GEZİSİ ve AKŞAM YEMEKLİ LÜBNAN GECESİ + AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ ÇÖL SAFARİ TURU + AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ CANAL TEKNE GEZİSİ VE LA PERLE SHOW

GÜNDÜZ VE GECE TURLARI FULL PAKET Kişi Başı 670 USD Yerine 590 USD

  • DUBAİ MALL & FOUNTAİN SHOW GEZİSİ ve AKŞAM YEMEKLİ LÜBNAN GECESİ + ÖĞLE YEMEKLİ THE VIEW AT THE PALM, MONORAIL, THE LOST CHAMBERS VE SOUK MEDİNAT TURU+ AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ ÇÖL SAFARİ TUR +ÖĞLE YEMEKLİ DUBAİ FRAME, MUSEUM OF THE FUTURE, FESTİVAL CİTY TURU + AKŞAM YEMEKLİ DUBAİ CANAL TEKNE GEZİSİ VE LA PERLE SHOW+ ESKİ ÇARŞILAR VE OUTLET MALL TURU
***Ekstra turların fiyatları sezon içinde değişiklik gösterebilmektedir Bu nedenle ekstra turlarda ekstra turu satın alım anındaki fiyatları geçerlidir.
***Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir
***Ekstra Tur Paket Satışları Sadece Bölgede Rehberimiz Tarafından Yapılır, Türkiye’den Ekstra Tur Paket Satışımız yoktur

ÖNEMLİ NOTLAR
● Abu Dhabi turlarında Camii Ziyareti Esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar; Erkeklerin şort giymemesi, Bayanları askılı, mini etek, tayt ve şort giymemesi, Cami ziyareti için uzun kollu hırka ve başörtüsü bulundurulması gerekmektedir. Turumuzda öğle yemeği tura dahildir.
● Çöl Safari turumuzda dikkat edilmesi gereken hususlar; Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması. Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.
● Ekstra turlarda Avantajlı Gezi paket fiyatlarından faydalanabilmek için ücretin tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenmesi gerekmektedir.
● Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. 20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir ya da metro ile gerçekleştirilebilir. Rehberimiz içeriği aynı kalmak şartı ile ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir.
● Ekstra turlarda bölge yoğunluğuna veya döneme bağlı olarak fiyat değişikliği meydana gelebilir. Ekstra turlarda rehberden satım alım esnasındaki fiyatlar geçerli olacaktır.
● Tur programında VB olarak işlem sağlanmasından dolayı yada isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
● Programlarımızda rehber gidilecek destinasyonda karşılamalı olacaktır, pakete dahil rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turu ve gidiş-dönüş alan transferini kapsamaktadır. Ekstra turlar alındığı takdirde rehberlik hizmeti de alınmış olacaktır. Ekstra turlar sırasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir. Dönüş transferlerinde ise rehberin vereceği alınış saatinden önce konaklama sağladığı otelin resepsiyonunda hazır bulunulması gerekmektedir.
● Misafirlerin ekstra tur iptali veya değişikliklerinin minimum 24 saat öncesinden rehbere bildirilmesi gerekmektedir. İptal istenen ekstra turun iptal-iade durumu yerel tedarikçinin nihai kararına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
● Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 2 gün önce Yamaç Tur tarafından bilgi verilecektir.
● Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır.
● Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilecek yerlerin kapatılması, herhangi bir etkinlik nedeniyle güzergah üzerindeki yolların kapalı olması ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Yamaç Tur sorumlu değildir. Bazı turlar, kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
● Tur programlarımızda rehber karşılaması varış yapılan havalimanında geçekleşmektedir. Dönüş transferlerinde ise rehberin vereceği alınış saatinden önce konaklama sağladığı otelin resepsiyonunda hazır bulunması gerekmektedir.
● Programda yer alan oteller vb. olarak satışa sunulmaktadır. Otellerde müsaitlik yüksek sezon veya özel dönemlerde değişikliler gösterebilmektedir. Bu nedenle benzeri başka otel verilebilmektedir, otel adı garantisi verilmemektedir.
● Misafirlerin kur farkından etkilenmemeleri için yüklü miktarda döviz bozdurmamalarını tavsiye ederiz. Eski/Yıpranmış dövizler destinasyonlardaki bankalar tarafından kabul edilmemektedir. Bu nedenle, bankaların kabul etmeyeceği eski tip dövizler ile ekstra tur rezervasyon işlemleri yapılmayacaktır
● Ekstra tur alımlarında ilgili destinasyon USD ile işlem sağlandığından dolayı USD - EUR paritesi aynı uygulanmaktadır
● Paket turlarımız yurtdışına yönelik olması sebebiyle, misafirlerin yabancı dil bilgisi kendi sorumluluklarındadır.
GENEL ŞARTLAR
● Rezervasyon anında belirtilen tur programı , aşağıda mevcut olan genel şartların ve yükümlülüklerin misafirlere iletilmesi zorunludur. Yapılan bilgilendirme dahilinde oluşabilecek şikayetlerden YAMAÇ TUR sorumlu değildir. Misafirimiz tüm maddeleri peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.
● T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir, YAMAÇ TUR hiçbir şekilde sorumluluk yüklenemez.
● Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
● Misafir pasaportları geçerlilik süresi dönüş uçuş tarihi itibarı ile minimum 6 ay geçerli olması gerekmektedir. Aksi durumda engel bir durum misafirlerin sorumluluğundadır.
● YAMAÇ TUR Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak YAMAÇ TUR’un hiçbir sorumluluğu yoktur. YAMAÇ TUR sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında YAMAÇ TUR herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
● YAMAÇ TUR Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumda vize başvurusu yaptığında sonuçlanan vizenin üzerindeki bilgilerinin doğruluğu misafir tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Vize de oluşacak herhangi hatalı bir yazımdan ve uçuşa engel olabilecek bu durumdan YAMAÇ TUR sorumlu değildir.
● Vizesine kendi başvurusunu yapacak yolcularımızın ihtiyaç duyduğu belgelerin (otel konfirmesi, uçak bileti vs.) temini normal şartlarda 1 iş günü sürmektedir. Misafirlerimizin bu süreyi göz önünde tutarak randevu tarihlerini ve saatlerini ayarlaması gerekmektedir. Aksi halde olası aksaklıklardan YAMAÇ TUR sorumlu değildir.
● Misafirin rezervasyonunu iptal ettirmesi ve/veya ilgili tura dahil olmaması/olamaması durumunda vize ücreti ve hizmet bedeli iadesi yapılmaz. Misafir, vizesini ve vize hizmetini YAMAÇ TUR Vize departmanı aracılığı ile aldıysa ve bu vize hizmeti gezi sözleşmesinde ek hizmet olarak belirtilmişse, YAMAÇ TUR ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafirin vizesini vize bitiş tarihinden en geç 1 hafta içerisinde vizesini kullanmadığını pasaportu ile ibraz ettikten sonra, vize için konsolosluklara ödenen harç ve benzeri tutarlar haricinde kalan tutarı iade alabilir. Misafir vizesini kendi imkânlarıyla ve/veya farklı bir vize aracılık firmasının yardımı ile aldıysa ve YAMAÇ TUR ilgili turu yetersiz katılım veya başka bir sebeple iptal ederse, misafire herhangi bir iade yapılmaz.
● Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, Otellerde müsaitlik yüksek sezon veya özel dönemlerde değişikliler gösterebileceği için benzeri başka otel verilebilmektedir .Bu durumlar sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ VE OTEL DEĞİŞİKLİĞİNİ KABUL EDEREK TURU SATIN ALMIŞTIR.
● 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. 3 kişilik odalarda 3 ayrı yatak garantisi verilememekte olup, otellerde buna uygun oda olması durumunda, müsaitliğe göre, otel tarafından blokaj yapılmaktadır.
● Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
● Otellerde sunulan kontinental kahvaltıdır, Türk kahvaltısı değildir. Kontinental kahvaltı; tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır.
● Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
● Rezervasyon/kayıt esnasında, seyahat edilecek pasaportta geçen isim-soy isim, doğum tarihi, pasaport numarasının bildirilmesi ve sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedelleri misafirin sorumluluğundadır.
● Misafirlerimizin YAMAÇ TUR’dan temin etsin ya da etmesin, muhakkak tur tarihinden bir gün önce başlayan ve tur tarihinden bir gün sonrası sona eren bir yurtdışı seyahat ve sağlık sigortasının olması ve ilgili sigorta poliçesini yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından para cezaları verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.
● Ülkeler arası diplomatik ilişkilerden kaynaklı olmak üzere, bazı ülkelere giriş-çıkış yapılmış olması başka bir/birden fazla ülke açısından vize alınamaması ya da sınır kapısından girilememesi durumunu doğurabilmekte olup bu durum, YAMAÇ TUR hakimiyet alanında olmadığından bu gibi bir durumda YAMAÇ TUR sorumluluğu bulunmadığı tarafların kabulündedir.
● Ziyaretin gruba ekonomi ve süre faydası sağlaması amacı ile yol güzergahı üzerinde yapılan turlara, katılmak istemeyen misafirlerimiz, yakın bir tesiste ekstra gezi bitene kadar grubu beklemeyi kabul eder. Gezi bitiminde otobüsümüz bu misafirlerimizi alacak ve gezimiz devam edecektir.
● Panoramik şehir turları şehirlerin tanıtımı için düzenlenen gezilerdir. Şehir turları ve ekstra geziler, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Bu durumda YAMAÇ TUR olabilecek en uygun alternatifi siz değerli misafirlerimize sunmakla yükümlüdür. Ekstra turlar minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ekstra turlar yapılamayabilir ya da fiyat değişikliği olabilir.
● Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından YAMAÇ TUR sorumlu tutulamaz.
● Programlarımızdaki uçak yerleri grup yeri olup, gidiş-dönüş tek bilet olarak düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda, dönüş uçuşu da otomatik olarak yanabilir. İlgili durumda havayolu firmasının kuralları geçerlidir.
● Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında bilgi panolarında / ekranlarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Böyle bir durumdan veya kişisel sebeplerden uçuşun kaçırılması durumunda, misafirin yeni biletini (bir önceki maddeye göre, eğer gerekirse gidiş-dönüş bilet olarak) kendisinin ödeyerek temin etmesi gerekmektedir. Ayrıca, grubun gidişini kaçırmış olmasından ötürü ilk günkü programı kısmen ya da tamamen kaçırabilir; bu durumda sorumluluk misafire aittir. Bununla birlikte, gruptan farklı bir uçuşla ilgili şehre/ülkeye gidilmesi durumunda, alan-şehir ya da alan-otel transferi misafirin sorumluluğundadır.
● Uçak biletlerini milleri ile upgrade ettirmek isteyen misafirlerimiz, ancak biletleri kesildikten sonra ilgili havayolu firmasının ilgili uçuşunda müsaitlik olduğu takdirde upgrade işlemlerini gerçekleştirebilirler. Programlarımızdaki uçak yerleri grup sınıfından olduğundan, istenen bileti müsaitlik olması durumunda upgrade ettirmeden önce, havayolu firmasının belirteceği tutarda farkın ödenip; biletin grup sınıfından upgrade edilebilecek ekonomi sınıfına geçirilmesi gerekebilir. Bu durumda oluşacak fiyat farkı misafirin sorumluluğundadır. Programlarımızdaki grup biletleri, turun hareketinden birkaç gün önce kesilir.
● Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, hattınızın yurtdışı aramalarına/aranmalarına açık olup olmadığını, GSM operatörü firmanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir.
● Seyahatiniz süresince kullandığınız ulaşım araçlarından ve konakladığınız otellerden kısa süreli ya da tamamen ayrılırken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz.
● YAMAÇ TUR mücbir sebepler oluştuğu veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve/veya uçulacak olan havayolu firmasını değiştirebilir.
● YAMAÇ TUR, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
● Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan YAMAÇ TUR sorumlu değildir.
● 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem anne , hem de babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile uçuşun gerçekleşmemesi durumunda YAMAÇ TUR sorumlu tutulamaz.
● Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#220
LOKASYON:
İstanbul Çıkışlı
YEMEK:
• Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün
İstanbul Çıkışlı
220

649$

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:
• Air Arabia Hava Yolları ile Sabiha Gökçen Havalimanı – Dubai – Sabiha Gökçen Havalimanı Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
• Havalimanı Vergileri
• Seçilen Otel Kategorisinde 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Havalimanı / Otel / Havalimanı Arası Transferler
• Panoramik Dubai Şehir Turu
• Türkçe Asistanlık Hizmeti
HARİÇ OLANLAR:
● Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
● Tur Programında Belirtilmeyen Tüm Geziler
● Dubai Vize Ücreti
● İlk gün şehir turu öncesi alınacak kahvaltı
● Öğle ve Akşam Yemekleri
● Yemeklerde Alınacak İçecekler
● Kişisel Harcamalar
● Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 ‘ten itibaren gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır. Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED (Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD)