İYİ SEÇİM!
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Klasik İtalya Turu 05,12 Mayıs 2020: En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...
 • Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
 • En iyi fiyat garantisi
 • Kredi kartına taksit imkanı
 • 3* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Türkiye'nin her yerinden iç hat bağlantı imkanı
 • Türkçe rehberlik hizmeti
En uygun İtalya Turları İstanbul, Ankara, İzmir çıkışlı İtalya Turu seçenekleri ile Yamaç Tur'da. ...

KLASİK İTALYA

“FLORANSA(2) – VENEDİK (2) – ROMA (3)”


YAZ DÖNEMİ
Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

(Pisa gidiş, Pisa dönüş)
7 Gece 8 Gün

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL – PİSA – MONTECATINI

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1399 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:35’te Pisa’ya uçuş. Yerel saat ile 12:25’te varış. Varışımızın ardından panoramik Pisa turu. Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra Montecatini’de bulunan otelimize transfer. Varışımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Rönesans’ın başkenti Floransa Turuna (55 Euro) katılabilirler. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


2.

Gün
MONTECATINI 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (90€) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Lucca’da 85 bin kişi yaşamaktadır. Şehir, uzunluğu 4 km’yi aşan surlarla çevrilidir. Turumuzda şehrin merkez meydan olarak bilinen Piazza dell’Anfiteatro, yapımı 12.yüzyılda tamamlanan San Martino Katedrali, İtalya Birliğinin kurulmasına öncülük eden Giuseppe Garibaldi’nin heykelinin bulunduğu Piazza del Giglio, Dükler Sarayı ve  Lucca’nın en uzun yapısı olan Gunigi Kule’si görülecek yerler arasındadır. Lucca turumuz sonrası San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
MONTECATINI – VENEDİK 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Venedik bölgesinde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bologna turuna katılma imkanı (25 Euro). Bologna turumuzda Neptün Çeşmesi, Piazza Maggiore (Büyük Meydan), Eski Borsa Binası, Avrupa’nın ilk üniversite binası, Quadrilatero (eski pazar) Garisenda ve asinelli kuleleri görülecek yerler arasında. Turumuz sonrası Venedik bölgesinde bulunan otelimize hareket. Varışın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Venedik Kombi & Gondol Turuna (65 Euro) katılabilirler. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış.  Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Venedik`in sembolü olan Gondol turu. Tur sonrası otele transfer.

4.

Gün
VENEDIK 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bled - Ljubljana turuna katılma imkanı (75€). Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Ljubljana Nehri, Parlamento binası, Ljubljana Üniversitesi, Eskimeydan ve St.Nicholas Katedralini gördükten sonra Bohinj buzulunun etkisiyle oluşan Bled Gölü, 2km uzunluğunda ve 1.3 km genişliğindedir. Göl etrafındaki tepeleri, sudaki yansımalarını, geleneksel teknelerini, üzerinde kilise bulunan muhteşem adasını gölkenarındaki kuğularını fotoğraflamaya doyamayacaksınız.Göl çevresinde yürüyüş yaparak veya bisiklet kiralayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
VENEDİK – ROMA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Roma’da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Orvieto turuna katılma imkanı (25€). İtalya’nın sanat ve genel tarihinde önemli bir yer edinen ve olağanüstü doğal güzelliklere sahip olan Orvieto’da antik kent merkezinin ve Orvieto Duomo’sunun görülmesinin ardından Roma’da bulunan otelimize hareket. Otelimize varışın ardından serbest zaman.

6.

Gün
ROMA 6 gün programını görmek için tıklayınız

Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Vatikan & Roma Şaheserleri ve Roma gece turuna (65 Euro) katılabilirler. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı ve Bazilikası, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Hava kararınca ise dünyanın en iyi aydınlatılmış şehri olarak gösterilen Roma’da gece turumuza başlıyoruz. Gündüz gördüğümüz yerlere ilave olarak tanrıların tapınağı olarak bilinen Pantheon ve Roma’nın en güzel meydanı olan 3 çeşmeli meydan olarak bilinen Piazza Navona meydanını ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrası serbest zaman. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde

7.

Gün
ROMA 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi turuna (45 €) katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Castel Gandolfo’da Papa’nın yazlık sarayı, Dünya’nın ilk posta kutusu ve muhteşem manzarasıyla Albano Gölü’nü göreceğiz. Bir sonraki durağımız olan Nemi Köyü’ne varışımızın ardından köy içerisinde keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürüyüşün ardından Nemi Köyü’nün ünlü dağ çilekli turtasını tatmak ve alışveriş için kısa bir serbest zaman. İtalya’nın en ünlü Outlet’i olan Castel Romano Outlet’e varışımızın ardından serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

8.

Gün
ROMA – PİSA – İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Pisa Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yollarının TK 1400 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:25’te İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17:00’ta İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
• Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(IST) – Pisa (PSA) – İstanbul(IST) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
• Havalimanı vergileri
• 3* otellerde 7 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Tüm şehirler arası transferler
• Panoramik Pisa şehir turu
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
• Vize ücreti (140 Euro)
• Şehir vergileri (15 Euro) tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir.
• Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
• Yurt dışı çıkış harcı bedeli
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Opsiyonel turlar
• Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

•    Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

•    YAMAÇ TUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

•    Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden YAMAÇ TUR  sorumlu değildir.

•    Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

•    Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan YAMAÇ TUR sorumlu tutulamaz.

•    YAMAÇ TUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

•    Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.

•    YAMAÇ TUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

•    Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

•    Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

•    Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

•    Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

•    Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

•    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından YAMAÇ TUR sorumlu tutulamaz.

•    Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

•    3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

•    Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

•    YAMAÇ TUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde YAMAÇ TUR dan tazminat hakkı yoktur.

•    Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından YAMAÇ TUR kesinlikle sorumlu değildir.

•    Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

•    Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
TUR BROŞÜRÜNÜ ŞAHSIM VE BERABERİMDEKİ TÜM KATILIMCILAR ADINA OKUDUM ANLADIM TESLİM ALDIM
İSİM SOYİSİM İMZA  :

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#YCTZ
LOKASYON:
İtalya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
7 kahvaltı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Hava limanı
BİTİŞ:
İstanbul Hava limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

21 Nisan 2020, Salı
Klasik İtalya 21 Nisan 2020 599 €     449 €     449 €     439 €     150 €    
28 Nisan 2020, Salı
Klasik İtalya 28 Nisan 2020 599 €     449 €     449 €     439 €     150 €    
05 Mayıs 2020, Salı
Klasik İtalya 05 Mayıs 2020 599 €     449 €     449 €     439 €     150 €    
12 Mayıs 2020, Salı
Klasik İtalya 12 Mayıs 2020 599 TL     449 TL     449 TL     439 TL     150 TL    
Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı Ek Yatak | Çocuk (3 - 12 Yaş) | Bebek (0 - 2 Yaş)

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Vakif:
TaksitAylıkToplam
2 229,21 458,43
3 153,86 461,57
Bonus:
TaksitAylıkToplam
2 230,56 461,12
3 155,20 465,61
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

449

8 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 312 417 15 25 - 537 527 03 99

İLETİŞİM

info@yamactur.com
312 417 15 25 - 537 527 03 99
ATATÜRK BULVARI NO:109/4
    KIZILAY - ÇANKAYA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.