Orta ve Güney Amerika Turları

Çıkış Tarihi
ORTA VE GÜNEY AMERİKA TURLARI LİSTELENİYOR
 • VİZESİZ

  Peru - Bolivya - Şili 11 Kasım 2021

  Peru, Bolivya, Şili Turu, avantajlı fiyatlar ve taksitli seçeneklerle Yamaç Tur'da. Yurtdışı turlar, ucuz fiyatlar ve fırsatlar sizleri bekliyor
  12 Gün
  Ucak
  3.449$
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Peru - Arjantin - Brezilya 15 Temmuz, 10 Kasım 2021

  Peru - Arjantin - Brezilya turları ile Arjantin ve Brezilya’nın yanı sıra Peru’yu da keşfedecek, muhteşem Machu Picchu kalıntılarını görme fırsatı yakalayacaksınız.
  13 Gün
  Ucak
  3.149$
  kişi başından
  Detaylar
 • VİZESİZ

  Panama - Kolombiya 20 Ocak, 13 Mayıs, 17 Temmuz, 23 Ekim 2021

  Panama Kolombiya Ekvador turları ile Orta ve Güney Amerika’nın en güzel ülkelerinin yanı sıra Machu Picchu’yu da görme fırsatı yakalayacaksınız.
  8 Gün
  Ucak
  2.199
  kişi başından
  Detaylar


KATEGORİLER
SÜRE
TOPLAM FİYAT

Panama
Unutulmaz bir Güney Amerika turu yapacağınız Panama, Kolombiya ve Kosta Rika'nın tam ortasında yer alıyor. Ülkenin başkenti kendisiyle aynı adı taşıyan Panama City'dir. Büyük Okyanus ile Atlas Okyanus'u birbirine bağlayan Panama Kanalı ülkeden geçer. Panama turları ile göreceğiniz bu kanalda iki liman bulunuyor. Bunlar Balboa ve Cristobal Limanı'dır. Bunlar dünyanın en büyük limanlarıdır.
Büyük küçük 500'den fazla akarsuyun olduğu Panama'da birçok ada bulunuyor. Bu adalardan en büyük olanları; Bocas del Toro Takımadaları, San Blas, İnci, Taboga Adaları ve Coiba Adası'dır. Ülkenin en önemli şehirleri ise Panama City, David ve Colon şehirleridir. Ülkede tropik iklim hakimdir. Panama mutfağı, yerel Amerikan mutfağı, İspanyol ve Afrika mutfağı karışımı yemeklerden oluşur.


Kolombiya
Karayipler'in büyüleyen güzellikleri ve mercanlarının hakim olduğu Kolombiya, her köşesinde yepyeni şeyler keşfedeceğiniz bir yurtdışı turu sunuyor. Kolombiya turları ile tarihin en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan bu ülkeyi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Unesco tarafından koruma altına alınan Cartagena kenti, karla kaplı dağları, bakir ormanları, binbir çeşit canlı türü ve sayısız güzelliğiyle büyüleyici bir Kolombiya turu sizi bekliyor.
Salsanın başkenti olarak da bilinen Kolombiya, dansa ve müziğe doyacağınız bir ülke. Rio'dan sonra dünyadaki ikinci en büyük karnavalı olduğu ülke aynı zamanda dünyanın en büyük kahve üreticilerindendir. Ülkenin başkenti Bogota'dır. Turistlerin en çok ziyaret ettiği şehirleri ise; Santa Marta, Pereira, Medellin ve Barranquila'dır.

İLETİŞİM

info@yamactur.com
312 417 15 25 - 537 527 03 99
ATATÜRK BULVARI NO:109/4
    KIZILAY - ÇANKAYA
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.