YAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 GeceYAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ BUDVA - 3 Gece
 VİZESİZ

YAZ DÖNEMİ - Ankara’dan Direk Uçuşlar ile ! VİZESİZ ve KESİN...


 • Pegasus Airlines
 • Kesin Kalkış
 • Vizesiz
Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’yı Vizesiz tur fırsatları ile keşfedin!


Ankara’dan Direk Uçuşlar ile !


VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ
B U D V A

  Pegasus Airlines ile 3 gece 4 Gün
7, 14, 21, 28 Haziran - 6, 13, 20, 27 Temmuz - 2, 9, 16, 23, 30 Ağustos - 6, 13, 20, 27 Eylül 2024


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
Ankara - Podgorica - Budva

Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde sabah saat 07.30’da bulunma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Airlines PC1755 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:10’da direk Podgorica’ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası yerel saat ile 11:20’de Karadağ’ın Podgorica Havalimanı’na varış. Karadağ’ın başkenti olan Podgorica şehrinin küçük havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla yaklaşık bir saatlik yolculuk sonrası Budva’ya varıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’ya varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz deniz ve güneşin tadını plajlarda, Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde. 

2.
Gün
Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor)

Sabah kahvaltısının ardından ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turu.(60 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriyatik Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından Kotor körfezinin küçük adaları ile ünlü şirin barok kasabası Perast’ı ziyaret edeceğiz. Kotor ve Perast’ta deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

3.
Gün
Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan)

Sabah kahvaltısının ardından ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan) (60 Euro) Bu turumuzda önce Karadağ’ın eski krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını ziyaret ediyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü göreceğimiz şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Virpazar’da vereceğimiz bir saatlik serbest zamanda küçük teknelerle İşkodra Gölünde muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan ve 250 civarında farklı türde kuşa ev sahipliği yapan gölde Pelikanları görebilmek ise güzel bir ayrıcalık olacak. (tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz kişibaşı 20 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir) Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık ve tarihi kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve burada dışarıdan tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

4.
Gün
Budva - Podgorica - Ankara

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Podgorica Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından Pegasus Airlines PC1756 sefer sayılı uçuşu ile 12:05’de direk Ankara’ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuş sonrası yerel saat ile 15:05’de Ankara Esenboğa Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.

EK BİLGİLER


0-2 yaş arası Bebek ücreti 50 Euro’dur.
2-12 yaş çocuk indirimleri aynı odada 3. Kişi olunması halinde geçerlidir.
14 Haziran Kurban Bayramı Tur Fiyatları Uçak biletlerinden dolayı 100’er Euro daha yüksektir.


DAHİL OLANLAR:
— Pegasus Airlines ile Ankara-Podgorica-Ankara uçak bileti,
— Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
— Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
— Alan/Otel/Alan transferleri,
— Budva Old Town (Kale) turu,
— Otel ve şehir vergileri,
— Türkçe Rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

HARİÇ OLANLAR:
 Yurtdışı çıkış vergisi
 Tüm kişisel harcamalar,
 Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
 Programda dahil olduğu belirtilmeyen turlar ve geziler, tekne turları
 Öğle ve akşam yemekleri,
 Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 İsteğe başlı Şoför ve Rehber Bahşişleri
 Seyahat Sağlık Sigortası

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZN
LOKASYON:
Ankara Çıkışlı
YEMEK:
Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama,
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Yamaç Tur tarafından bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Ankara Çıkışlı
ZN

499

en düşük kişi başı