ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU - 3 GECE 4 GÜN (AJET seferleri ile ulaşım, alan, otel, alan transferleri dahil)ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU - 3 GECE 4 GÜN (AJET seferleri ile ulaşım, alan, otel, alan transferleri dahil)ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU - 3 GECE 4 GÜN (AJET seferleri ile ulaşım, alan, otel, alan transferleri dahil)
 İYİ SEÇİM!

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU - 3 GECE 4 GÜN (AJET seferleri...


  • AJet Havayolları Tarifeli ve Direkt Seferleri İle
  • 5* Otelde Tam Pansiyon Konaklama
  • Ankara Çıkışlı
Kıbrıs turları kapsamında Kıbrıs’ın en güzel bölgelerindeki en konforlu otellerde konaklayabilir ve hem Kıbrıs’ı keşfedeceğiniz hem de kendinize zaman ayıracağınız bir tatil imkanı bulabilirsiniz.

KIBRIS TURU

12 - 15 Eylül 2024 

3 Gece / 4 Gün Tam Pansiyon

Acapulco Resort Hotel
Ankara Çıkışlı

AJET seferleri ile ulaşım, alan, otel, alan transferleri dahil

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
GÜZELYURT – LEFKE

Değerli konuklarımız, sizleri Ercan havalimanından alıp hep birlikte adanın en yeşil bölgesi olan Güzelyurt’a hareket ediyoruz. Kaçakçının köşkü olarak ünlenmiş Mavi Köşkü ziyaret ediyoruz. Orta Doğunun en büyük silah kaçakçısının gizemli evinin sırlarını dinliyor, daha sonra Güzelyurt doğa ve arkeoloji müzesini ve hemen yanında St.Mamas Manastırını ziyaret ediyoruz. Buradan bölgenin ünlü portakal, limon ağaçları eşliğinde Lefke’ye hareket ediyor, kahvemizi, el yapımı limonatamızı içip, Lefke ’nin sokaklarında eski Osmanlı konaklarını bölgenin ünlü hurma ağaçlarını görüp 1964 yılında Erenköy direnişi esnasında şehit düşen pilotumuz Cengiz Topel’in anıtını görüp turumuzu bitirip otelimize doğru yola çıkıyoruz

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

Konaklama: Seçilen Otelde Konaklama Yapılacaktır.

2.
Gün
LEFKOŞA - GİRNE

Turumuz, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Lefkoşa’ ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’ da Ledra Palace sınırını panaromik olarak görerek Girne Kapısı’ndan Lefkoşa Surlar içerisine giriyoruz burada önce Samanbahçe Evleri, Venedik Sütunu, Saray Meydanı, Büyük Han, Arasta Çarşısı, Lokmacı barikatı, Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali) ve Bandabulya (Belediye Pazarı)’nı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman ardından gezimizi sonlandırıp Girne şehrine hareket ediyoruz. İlk önce Yol üzerinde bulunan Walt Disney kalesinin esinlendiği St. Hillarion Kalesi’ ni ziyaret ediyoruz. Buradan Girne Kalesi’ ni ziyaret edip ve meşhur Girne Antik Limanda Serbest Zaman veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra hotelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

3.
Gün
GAZİMAĞUSA - KAPALI MARAŞ

Turumuz, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Gazimağusa şehrine doğru yol alıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırını ziyaret edip, sonra deniz kenarında bulunan Salamis harabelerini gidiyoruz. Antik Kıbrıs tarihi hakkında bilgiler edindikten sonra artık misafirlerinizin içeriye girebildikleri Kapalı Maraş bölgesini girip bir zamanların Doğunu Parisi dedikleri dünyanın en meşhur ünlülerin rezervasyon yaptırdıkları otelleri görüp beraber yürüyerek keşfediyoruz. Sonra otobüsümüze dönüp Gazimağusa kalesinde ’ki gezimize başlıyoruz. Sonrasında Mağusa kale içine hareket ediyoruz. Tarihi Kale içi surlarından girerek Namık Kemal Meydanı ve Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii (St. Nicholas Katedrali) ve Venedik Sarayı’nı ziyaret edip kısa bir mola veriyoruz. Burada Petek Pastanesi olarak adlandırılan yerde Kıbrıs’a özgü tatlıların tadına bakabilir, dileyenler de Magosa surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Molamızın bitiminde otelimize geri dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

4.
Gün
İSTANBUL

Turumuz, otelimizde alacağımız kahvaltı ardından havalimana haraket ediyoruz. .

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır, Tur Ücretine Dahildir.

EK BİLGİLER

GENEL NOTLAR:

KKTC girişlerde sadece yeni kimlik ile giriş yapılabilinmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet, kurum kimlikleri vs.) geçiş yapılamamaktadır. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur.

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ. KİMLİKLERİYLE SEHAYAT EDEN MİSAFİRLERDEN YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI ÖDEMELERİNE GEREK YOKTUR. PASAPORT İLE ÇIKIŞ YAPAN MİSAFİRLERDEN 150 TL OLAN ÇIKIŞ ÜCRETİ MİSAFİR TARAFINDAN ÖDENİR.

* Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir,

* Otelde alınan yemekler konseptine ve doluluğa göre set menü olabilir,

* Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

KONAKLAMALAR

12/15 EYLÜL 2024 TURU İÇİN ACAPULCO RESORT HOTEL

24/27 HAZİRAN TURU İÇİN ROYAL PALACE HOTEL LEFKOŞA yarım pansiyon

UÇUŞ SAATLERİ

12 EYLÜL - 08,00

15 EYLÜL - 16.50 

24 HAZİRAN - 11,40 

27 HAZİRAN - 23,55

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KB
LOKASYON:
Kıbrıs (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Kıbrıs
KB

13TL

en düşük kişi başı