Hakkımızda


Hızla globalleşen dünyamızda medeniyetin beşiği olarak kabul edilen ülkemiz, gerek coğrafi konumu, gerekse sınırları içerisinde bulundurduğu tarihi ve kültürel değerlerle son yıllarda turizmin yükselen yıldızı konumuna gelmiştir. 

Bu doğrultuda ülkemizin hak ettiği değere kavuşması ve turistik faaliyetlerin arttırılarak ekonomiye katkı sağlamak amacıyla YAMAÇ TUR seyahat acentası deneyimli ve hepsi kendi alanlarında profesyonel bir ekip tarafından Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine üye “A” gurubu seyahat acentası olarak kurulmuştur.

YAMAÇ TUR yurtiçi ve yurtdışı misafirlerine yurtiçi geziler, paket tur programları ve kültür turları gibi uzmanlık gerektiren konular ile yurtdışı ve yurtiçi otel rezervasyonlarında hizmet veren acentamız üstün hizmet anlayışı ile müşteri mutluluğunu her zaman ön planda tutmaktadır. 

YURTİÇİ VE YURTDIŞI OTEL REZERVASYONLARI 
İş seyahatleriniz, turistik geziler ve her türlü konaklama detayları göz önünde bulundurularak, yurtiçinde ve yurtdışında portföyümüze katmış bulunduğumuz otellerimize dilediğiniz zaman ofisimiz ya da internet sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki en merkezi otelleri beğeninize sunuyoruz. İhtiyaçlardan doğan talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz ülke ve şehirde rezervasyonlarınızı zamanında ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca yurtdışı eğitim programlarında da doğru yönlendirmelerle hedefinize ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI UÇAK BİLETİ 
Havayolu şirketlerinin veri tabanı ile gitmek istediğiniz yere en uygun fiyatla, en kısa sürede rezervasyon yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Havaalanı – Otel – Havaalanı transferinizi VIP olarak gerçekleştirebiliriz.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI KÜLTÜR TURLARI 
Yeryüzünde eşi benzeri olmayan ülkemizin tüm kültür ve tarihi varlıklarına, folklorik özelliklerine, doğal güzelliklerine en ince detayına kadar yer verilen, gezmeyi, keşfetmeyi ve paylaşmayı seven misafirlerimize sunduğumuz kültür tur programlarımız ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.
Yurtdışında ise sizler için özenle seçilmiş ülkeleri; gerek kültür, gerek doğal gerekse aktüel açıdan görmek, tanımak, yaşamak, eğlenmek ve alışveriş yapmak gibi gerekli her boyutun seyahat planlarında yer aldığı programlarla çok daha inceleme ve yaşama fırsatını misafirlerimize sunuyoruz.

MAVİ YOLCULUK 
Şehrin kalabalığından, işyerinizin yada evinizin dört duvarı arasından kurtulup, denizle buluşmak istiyorsanız; Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarında, yeşil ile mavinin binlerce tonunun kaynaştığı doğal bir ortamda sürükleyici bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? İster dostlarınızla baş başa olabileceğiniz bir tekne kiralayarak çıkabilir, isterseniz sadece bir kabin kiralayarak dünyanın dört bir yanından gelen deniz severlerle aynı tekneyi paylaşabilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin en güzel koylarında demirleyip kendinizi berrak sulara bırakabilir, muhteşem manzara eşliğinde gün batımını izleyerek, mavi yolculuğu hayalini kurmuş olduğunuz bir dinlence ve eğlence haline getirebilirsiniz.

TERMAL TATİL 
Hem tatil hem sağlık birlikte! Bir termal su cenneti olan ülkemizin birçok köşesinde doğa ile içiçe olan tesislerde, şifalı termal sular ile dinlenebilir ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

KAYAK TURLARI 
Kış aylarının gelmesiyle birlikte profesyonel kadromuzla siz kayak sever misafirlerimiz için yurtiçinde; Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Sarıkamış, Erciyes, Palandöken ve Davraz kayak merkezlerinde her hafta kesin kalkışlı günübirlik, hafta içi ve hafta sonu paket programlar hazırlayıp, bunun yanı sıra yurtdışında kayak yapmak isteyen misafirlerimiz içinde Pamporovo, Bansko, Borovets, Semkovo (Bulgaristan) ve Braşov (Romanya) kayak merkezlerine özel guruplar oluşturarak kayak organizasyonları sunuyoruz.

KONGRE, SEMİNER, BAYİ TOPLANTILARI
A Grubu Seyahat Acentamız, kongre, seminer, hizmet içi eğitim, toplantı organizasyonları alanlarında uzman ve profesyonel hizmet anlayışını benimseyen kadrosu ile beklentilerinizi karşılıyor ve zamanı lehinize çeviriyor. Organizasyonlarınızda çözüm ortağınız ve yol arkadaşınız oluyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutarak, organizasyon kalitenizi dünya standartlarında gerçekleştiriyoruz.

A’dan Z’ye tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunuyor, hizmet ve ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her noktada sizlere en iyi şekilde sunarak çözüm üretiyoruz.

İşinde uzman ve deneyimli personel kadromuz, dinamik, güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermeye hazırız.Kongre organizasyonlarında, uzman ve profesyonel ekibimiz, gerekli her türlü teknik ekipmanımız ve partnerlerimizle talepler doğrultusunda en kısa sürede, en kapsamlı organizasyonları gerçekleştirerek, yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

KAPALI GRUP ORGANİZASYONLARI  
Genellikle gurup bilinci ile oluşan ve yeni dostluklar edinmek, sevdiklerinize keyifli zaman geçirmek, var olan dostlukları pekiştirmek için dernek, şirket, arkadaş çevresi ve özel gurupların talepleri doğrultusunda yurtiçinde ya da yurtdışında özel programlar hazırlayarak sizlere sunuyoruz.