Uzakdoğu Turları

Çıkış Tarihi
UZAKDOĞU TURLARI LİSTELENİYOR


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Hong Kong Hakkında

Dünyanın en kalabalık yerlerinden biri olan Hong Kong, çeşitli kültürlere ev sahipliği yapar. Aynı zamanda önemli bir liman şehri olan bu yerde çıkacağınız Hong Kong turları ile Asya'nın en büyük serbest pazarı ve limanını göreceksiniz. New Territories, Lantau Adası, Hong Kong Adası ve Kowloon Yarımadası olmak üzere dört ana bölgeden oluşan bu bölgenin en önemli şehirleri Kowloon ve Hong Kong'tur.

Kültürel etkinlikleri ve alışveriş bölgeleriyle gezginlerin dikkatini çeken Hong Kong'ta gezilecek yerler arasında mutlaka görmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlar; Disneyland, Victoria Zirvesi, Ocean Park, Avenue of Stars, Man Mo Temple, Ladies Market, Madame Tussauds Müzesi, Sky100, Hong Kong Park, Po Lin Manastırı ve Tian Tan Buda'dır.
Bangkok Hakkında

Vizesiz yurtdışı turları arasında Tayland'ın en sevilen şehirlerinden olan Bangkok, modern yaşam ile kültürel hayatın iç içe olduğu, geleneklerinden ayrılmayan yerel halkın yanı sıra modern yaşamın hüküm sürdüğü sokaklarıyla eğlence dolu bir tur sunuyor. Bangkok turları ile Tayland'ın başkentini ve en büyük şehrini gezeceksiniz.

Şehrin tarihi bölgesinin Chao Phraya Nehri çevresinde konumlandığı Bangkok'ta gezilecek yerler; Büyük Saray, Wat Phra Kaew, Yatan Buda Heykeli, Wat Pho Tapınağı, Wat Arun, Altın Buda Heykeli, Wat Traimit Tapınağı, Jim Thompson'ın Evi, Lumpini Park, Dusit Sarayı, Bangkok Ulusal Müzesi ve Suan Pakkad Saray Müzesi'dir.
Phuket Hakkında

Andaman Denizi'nin tüm güzelliklerini sonuna kadar yaşayacağınız Phuket turları ile Tayland'ın en büyük adasını keşfetme zamanı geldi. Dünyadaki en popüler tatil yerleri arasında olan Phuket, beyaz renkt kumsalları, büyüleyici doğası, turkuaz renkte denizi ve sayısız güzellikleri ile ünlüdür. Yemekleri, eğlenceleri ve tapınakları ile de akıllara kazınacak güzellikte bir tatil geçireceğiniz Phuket turu sizi bekliyor.

Yumuşacık beyaz renkte kumsalları ile ünlü Phuket'te gezilecek yerler arasında sıranın en üstünde plajlar bulunuyor. Phi Phi Adaları, Similans, Kah Racha Yai, Noi Adaları, Mercan Adası Koh Hay, Budist tapınakları, Çin tapınakları ve Taoist tapınaklar, Phuket Town mutlaka görmeniz gereken en önemli noktalardır.
Yamaç Tur Mega Uzakdoğu Turları

Yamaç Tur Uzakdoğu turları ile hayatınızın en sıra dışı tatiline çıkmaya hazırlanın. Hong Kong'tan Bangkok'a, Phuket'ten Singapur ve Bali'ye... Birbirinden güzel ülkelerde cennetten bir parça sayılabilecek kumsallarda ve adalarda rüya gibi bir yolculuk sizi bekliyor. İndirimli fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle siz de erkenden yerinizi ayırtın hayatınızın tatilini yapın.
Singapur Hakkında

Küçük bir ada ülkesi olan Singapur, dünyanın az sayıda olan şehir devletlerinden biri. Bahçe Şehri ve Aslan Şehri olarak da adlandırılan bu şehirde çıkacağınız Singapur turları ile modern bir gezintiye çıkacak ve yılın her dönemi sıcacık olan iklimiyle şehri çok seveceksiniz. Yaşam kalitesi, eğitim, gelişmişlik gibi konularda dünyanın ileri gelen ülkeleri arasında olan Singapur, her çeşit ırktan insana da ev sahipliği yapmaktadır.

Singapur turu ile gezip görebileceğiniz çok önemli turistik noktalar bulunuyor. Bunlar içinde Singapur'da gezilecek yerler listesinde Merlion Meydanı, Sentosa Adası ve gece safarisi, Ulusal Orkide Bahçesi, Singapur Ulusal Müzesi, Fort Canning Park bulunuyor.
Kuala Lumpur Hakkında

Malezya'nın finans ve kültür başkenti olan Kuala Lumpur, Güneydoğu Asya'nın en gelişmiş şehirlerinden biridir. Çok kültürlü bir yapısı olan bölgede yapacağınız Kuala Lumpur turları ile gezip göreceğiniz ve fotoğraflayacağınız sayısız yer bulunuyor. Bunlar arasında görmeden dönmemeniz gereken yerler arasında en popüler olanı Petronas İkiz Kuleleri'dir.

Kuala Lumpur'da gezilecek yerler, Sultan Abdul Samad Binası, Jamek Mescidi, Kuala Lumpur Kulesi, Sunway Lagoon Tema Parkı, Malezya Ulusal Müzesi, Perdana Botanik Bahçeleri, Batu Mağaraları, Sri Mahamariamman Tapınağı ve Merdeka Meydanı'dır.
Bali Hakkında

Balayı tatili ya da tropik bir tatil deyince hiç şüphesiz aklımıza Bali geliyor. Endonezya'nın en ünlü ve en güzel adası Bali, mercan kayalıkları, turkuaz renkte denizi ve doğal güzellikleriyle gören herkesi kendisine hayran bırakıyor. Bali turları ile dünyaca ünlü Bali masajına gidebilir, Bali'nin geleneksel yaşam tarzını görmek için Ubud bölgesindeki pirinç tarlalarına uğramalısınız.

Bali'de gezilecek yerler; spa merkezi olarak bilinen Boutique Spa Sekar Jagat, Mt. Batur Yanardağı, Maymun Ormanı, doğal kaplıca bölgesi Air Panans Banjar, Gitgit Şelalesi, Waterbom Su Parkı, Bali Kuş Parkı, Ubud Bodyworks Healing Centre, Danau Batur, Pura Tanah Lot, Ulu Watu ve Bali Orkide Bahçesi'dir.