Celestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 GünCelestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina - 7 Gece 8 Gün
 İYİ SEÇİM!

Celestyal JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE Yunan Adaları & Atina...


  • Gemide 7 gece 8 gün konaklama
  • Sabah, öğlen, akşam yemekleri, 5 çay ve ikramları
  • Sov, animasyon, gemideki eglence ve aktiviteler
  • Geminin havuz, fitness, lounge vb. ortak kullanım alanları
  • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
  • Yemeklere dahil olan seçili içecekler.
Celestyal Cruises’un yeni gemisi Journey;149’u balkonlu 630 kamarası,7 seçkin restoranı,8 adet bar ve lounge’u,devasa güneşlenme terasları ve sağlıklı yaşam alanları ile seyahatseverlerin kalbini fethetmeye geliyor.Özgür ruhu, keşif ve ilerlemeyi sembolize eden gemimizde tatil fırsatını kaçırmayın !


CELESTYAL JOURNEY IDYLLIC YENİ GEMİ İLE

YUNAN ADALARI & ATİNA

7 Gece 8 Gün
SON KAYIT 17 ARALIK

Inclusive Cruise paketimizde Girit Knossos Sarayı ve Panoramik Sehir turuna ek olarak seçeceginiz 75 € degerinde 1 kara turu daha dahildir.

EK BİLGİLER

PREMIUM PAKETİ TERCİH EDEN MİSAFİRLERİMİZ

7 gecede 240 € premium cruise paket farkı ile faydalanacaktır.

 Kokteyller (7€'ya kadar alkollü içecekler, 6€'ya kadar votka, rom, cin, viski, likör).

 Konsantre meyve suları

 Fıçı bira.

 Saraplar (6€'ya kadar beyaz, kırmızı, rose kadehte sunulur.)

 Alkolsüz Kokteyller (6€'ya kadar).

 Premium sıcak ve soguk kahveler.

 Premium sıcak ve soguk çaylar.

 Maden sularının tümü bardakta servis edilir.

 Premium Içecek Paketi (Çocuklarda alkolsüz içecek paketi)

 Rezervasyonlu özel menülerde %25 indirim

 Filtre kahve.


Yemeklerde Dahil Olan Seçili Içecekler

Sarap (kırmızı - beyaz - rose) ve bira ögle ve aksam yemeklerinde bardakta ücretsiz servis edilir. Gazlı içecek çesitleri (kola, light kola, limonata, portakallı gazoz, soda, tonik, zencefilli gazoz) bardakta servis edilir. Meyve suyu çesitleri (Portakal, greyfurt, domates ve elma) bardakta servis edilir.


YENİ GEMİ CELESTYAL JOURNEY İLE YENİ HİKAYELER BAŞLIYOR!

Celestyal Cruises’un yeni gemisi Journey; 149’u balkonlu 630 kamarası, 7 seçkin restoranı, 8 adet bar ve lounge’u, devasa güneşlenme terasları ve sağlıklı yaşam alanları ile seyahatseverlerin kalbini bir kez daha fethetmeye geliyor. Celestyal Journey özgür ruhu, macerayı, keşif ve ilerlemeyi sembolize ediyor.

Celestyal Journey, çok sayıda birinci sınıf kamarasının yanı sıra ferah, lüks, konforlu geniş alanları ile öne çıkıyor. 1.260 misafir kapasiteli orta büyüklükteki geminin 630 kabini bulunuyor, 149’u ise balkonlu. Bu rakam, Celestyal'in diğer gemisindeki balkonlu kabin sayısının üç katı. Bu kabinlerin 120'si Junior Süit, 28'i Grand Süit ve biri ise geniş Penthouse Konsept Süit. Gemideki kabinlerin yüzde 80’i dış kabinden oluşuyor. 

Yeme içme sanatı incelikleri 

Celestyal Journey, zengin yeme içme seçenekleri ve restoranlarıyla da hayli iddialı. Akdeniz'den Avrupa ve Asya yemeklerine kadar geniş bir yelpazede, seçkin mönülerle damaklara hitap eden temalı 7 benzersiz restoranda konuklarını ağırlayacak. 

Eşsiz balkonlu süit'ler ve ve konsiyerj hizmeti

Celestyal Journey, daha çok ışık ve ferahlık hissi yaratan açık güverte alanlarına sahip olacak. İki havuzlu ve iki jakuzili geniş güneşlenme terasları, eşsiz bir manzara ve denizle bağlantı sağlarken; tenha ve sakin bir açık alan arayanlar için Rays Beach Club, Grand Suite misafirlerinin özel kullanımı için oluşturulacak. 

Grand Süit de kalan misafirlerimiz aşağıdaki olanaklardan yararlanabilecektir. 

1. Süit konsiyerj hizmeti

2. Öncelikli giriş

3. Rays Beach Club güneşlenme güvertesine erişim (Güverte 14, yalnızca grand süitlerde ve çatı katında oturanların erişebildiği bir güneşlenme alanıdır. Bu alanda yüzme havuzu bulunmamaktadır)

4. Compass Lounge'a erişim (Güverte 10'daki salon)

5. Mini Bar (Konuk başına günlük 3 meşrubat, 2 kutu bira, 1 küçük şişe su tüketildikten sonra yenilenir)

Junior Dream Süit de kalan misafirlerimiz sadece kabinlerde ücretsiz su bırakılmaktadır (misafir başına bir küçük şişe, her gün tüketildiğinde yenilenir). 

Deniz manzaralı büyük, kapsamlı bir SPA, fitness ve sağlıklı yaşam alanı ile iki adet tam donanımlı konferans salonu ve sinema ile tamamlanan çok amaçlı bir amfitiyatro, Celestyal Journey'nin toplantı ve etkinlikler için de tercih edilebilmesini sağlayacak.


Belirtilen fiyatlar EURO cinsinden olup, fiyatlar 2 kişilik kabinde vergi dahil kişi başıdır. Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır. Yakıt fiyatları,

döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Programda belirttiğimiz gemi, transfer, vb. hizmet

sağlayıcılarından kaynaklı herhangi bir değişiklikte (saatler, limanlar, vb.) Karavancruises sorumlu değildir ve programın genel yapısını ve içeriğini bozmadan değiştirme

ve düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Tur programına katılabilmek için en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportunda Kıbrıs damgası bulunanlar

Yunanistan’a giriş yapamazlar. Tur iptal şartları ve diğer hükümler sözleşmemizdeki gibi geçerlidir.


DAHİL OLANLAR:
Liman vergileri, gemi hizmet bedelleri ve liman ücretleri.
Gemide alınan sabah, öğlen, akşam yemekleri, 5 çay ve ikramları
Yemek, eglence ve günlük aktiviteler.
Yemeklere dahil olan seçili içecekler.
Gemide 7 gece 8 gün konaklama.
Sov, animasyon vb. gemideki eglence ve aktiviteler.
Geminin havuz, fitness, lounge vb. ortak kullanım alanları.
Mikonos transfer.
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
Seyahat, saglık ve tur iptal sigortası.
Suit kabin alan misafirlere kabinlerdeki küçük sise su, balkonlu süit kabin
alan misafirlere kabinlerdeki küçük sise su, bira ve soda ücretsiz olacaktır.
75 € degerinde Girit Knossos Sarayı ve Panoramik Sehir Turu

HARİÇ OLANLAR:
 Liman şehirlerindeki ekstra turlar.
 Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.
 Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kişisel harcamalar.
 Yurtdışı çıkış harcı.
 Seyahat bedellerinde (65 yaş ve üzeri) 30 € Sürprim uygulanır.
 Schengen vizesi.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KC
LOKASYON:
Kuşadası
YEMEK:
Gemide alınan sabah, öğlen, akşam yemekleri, 5 çay ve ikramları Yemek, eglence ve günlük aktiviteler. Gemide 7 gece 8 gün konaklama.
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Kuşadası
KC

744

en düşük kişi başı