ELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar DahilELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz - Ekstra Turlar Dahil
 İYİ SEÇİM!

ELEGANT KENYA & TANZANYA BÜYÜK GÖÇ - 9 gece - Thy - Nbo-Znz...


  • 9 GECE 10 GÜN
  • Türk Hava Yolları ile Ulaşım
  • 5* Oteller, Luxury Kamp ve Lodge Konaklama! Tüm Yemekler Dahil!
  • Kolay Vize!
  • Ekstra Turlar Dahil Müze ve Ören yeri girişleri Hariç
Vahşi ve doğal yaşamın ortasında milyonlarca hayvan türünün daha yeşil otlaklar aramak için farklı diyarlara yönlendiklerini görme ve bu Büyük Göç’e yakından tanıklık etme şansı yakalamak için yerinizi ayırtmayı unutmayın !

ELEGANT KENYA & TANZANYA
BÜYÜK GÖÇ

 Nairobi (1) & Masai Mara National Park (2)
Masai Mara Köyü & Serengeti National Park (2)
Ngorongoro Krateri (1) & Zanzibar (3)

2 ÜLKE | THY : Nairobi - Zanzibar | 9 Gece

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL – NAİROBİ

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Nairobi’ye uçuşumuz başlıyor.

2.
Gün
NAİROBİ – MASAİ MARA NATIONAL PARK

Gece yarısı Nairobi’ye varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde. Otelde alacağımız kahvaltının ardından Masai Mara National Park’ına doğru yolculuğumuz başlıyor. Masai Mara'ya girdiğimizde, göz alabildiğine uzanan uçsuz bucaksız otlakların hayranlık uyandıran görüntüsü bizi hemen karşılıyor. 4x4 Land Cruiser’larımız ile yapacağımız Safari turumuzda bu toprakları avuçlarının içi gibi bilen uzman korucuların rehberliğinde, özel safari araçlarıyla engebeli araziyi geçeceğiz. Bu vahşi ve doğal yaşamın ortasında milyonlarca hayvan türünün daha yeşil otlaklar aramak için farklı diyarlara yönlendiklerini görme ve bu Büyük Göç’e yakından tanıklık etme şansı yakalayacağız. Turumuzun ardından Masai Mara’daki safari kampımıza transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama safari kampımızda.

3.
Gün
MASAİ MARA NATIONAL PARK – MASAİ MARA KÖYÜ

Safari kampımızda alacağımız kahvaltının ardından 4x4 Land Cruiser’larımız ile Big Five Safari turumuz için hareket ediyoruz. Turumuzda bir sonraki öğünlerini aramak için savanada dolaşan aslanları, leoparları ve çitaları hayretle izleyeceğiz, görkemli varlıkları bizi yaşam döngüsüne hayran bırakacak. Masai Mara'daki safarimiz bizi fillerin susuzluklarını gidermek için toplandıkları ve su aygırlarının serin sularda yuvarlandıkları gizli sulama deliklerine götürecek. Birlikte, ekosistemlerin hassas dengesini ve tüm canlıların birbirine bağlılığını gözlemleyecek, doğal dünyanın harikalarına hayran kalacağız. Safari turmuzda Big Five olarak bilinen Aslan, Leopar, Gergedan, Fil ve Bufalo görme imkanı elde edeceğiz. Bu vahşi ve doğal yaşamın ortasında milyonlarca hayvan türünün daha yeşil otlaklar aramak için farklı diyarlara yönlendiklerini görme ve bu Büyük Göç’e yakından tanıklık etme şansı yakalayacağız. Sonrasında Afrika’nın kadim kabilelerinden Masailerin yerleşkesi olan Masai Mara Köyü turumuz için hareket ediyoruz. Masai Mara'nın ruhu macera, keşif ve vahşi doğaya karşı derin bir saygıdır. Birlikte, Masai halkının zengin kültürel mirasına dalacak, geleneklerini, göreneklerini ve toprakla olan derin bağlarını öğreneceğiz. Turumuzun ardından Masai Mara’daki safari kampımıza transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama safari kampımızda.

4.
Gün
MASAİ MARA NATIONAL PARK – SERENGETİ NATIONAL PARK

Safari kampımızda alacağımız kahvaltının ardından Serengeti National Park’a gidiyoruz. Serengeti'ye ayak bastığımızda, düzlüklerin genişliği ve Afrika vahşi doğasının nefes kesici güzelliği bizi hemen etkisi altına alıyor. Tanzanya'nın kuzeyinde yer alan ve Kenya'nın güneybatısına kadar uzanan Serengeti, şüphesiz gezegendeki en ikonik ve nefes kesici ekosistemlerden biridir. Akasya ağaçları ve kayalık çıkıntılarla bezeli bu geniş savan otlakları, olağanüstü biyolojik çeşitliliği ve hayranlık uyandıran vahşi yaşam gösterileriyle ünlüdür. Yaklaşık 30.000 kilometrekarelik bir alana yayılan Serengeti, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer almaktadır. Peyzajı; otlaklar, ormanlık alanlar, nehir ormanları ve kopjeler (granit kaya oluşumları) gibi çeşitli habitatlardan oluşur ve her biri zengin yaban hayatı popülasyonunun sürdürülmesinde önemli bir rol oynar. Serengeti National Park’a varışımızın ardından Safari Lodge’larımıza transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama safari Lodge’larımızda.

5.
Gün
SERENGETİ NATIONAL PARK

Safari Lodge’larımızda alacağımız kahvaltının ardından 4x4 Land Cruiser’larımız ile Safari turumuz başlıyor. Birlikte, bu olağanüstü ekosistem hakkında gerekli donanım ve bilgiye sahip uzman rehberler eşliğinde özel safari araçlarıyla engebeli araziyi geçeceğiz. Afrika vahşi doğasının ham güzelliğini ve evcilleşmem iş gücünü hatırlatan güçlü varlıklarıyla aslanların, leoparların ve çitaların muhteşem varlığına hayran kalacağız. Kendimizi National Geographic belgesellerinin bir parçası gibi hissedeceğiz. Bu vahşi ve doğal yaşamın ortasında milyonlarca hayvan türünün daha yeşil otlaklar aramak için farklı diyarlara yönlendiklerini görme ve bu Büyük Göç’e yakından tanıklık etme şansı yakalayacağız. Turumuzun ardından Serengeti’deki Safari Lodge’larımıza transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama Safari Lodge’larımızda.

6.
Gün
SERENGETİ NATIONAL PARK – NGORONGORO KRATERİ

Safari Lodge’larımızda alacağımız kahvaltının ardından Ngorongo’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden Ngorongo Krateri Safari turumuz başlıyor. Ngorongoro Krateri'ne indiğimizde, bizi dünyanın en büyük kesintisiz kalderasının hayranlık uyandıran görüntüsü karşılıyor. Birlikte, milyonlarca yıl boyunca antik volkanik güçler tarafından oyulmuş ve şimdi şaşırtıcı bir vahşi yaşam dizisine ev sahipliği yapan bu doğal amfitiyatronun büyüklüğüne hayran kalacağız. Ngorongoro Krateri sadece jeolojik bir harika değil; Afrika'nın en ikonik hayvanlarından bazıları için bir sığınak. Birlikte, otlaklarda dolaşan fil sürülerine, akasya ağaçlarının gölgesinde uzanan aslanlara ve krater tabanını süsleyen soda göllerinde yüzen flamingoları görme imkanı bulacağız. Turumuzun ardından Ngorongoro’daki Lodge’larımıza transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama Safari Lodge’larımızda.

7.
Gün
NGORONGORO KRATERİ – ZANZİBAR

Safari Lodge’larımızda alacağımız kahvaltının ardından Arusha havalimanına hareket ediyoruz. Yerel havayolları ile Zanzibar’a uçuşumuz başlıyor. Varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Hint Okyanusu'nun Tanzanya kıyılarında yer alan Zanzibar, turkuaz rengi okyanusu, bembeyaz kumsalları ve göz kamaştırıcı güzelliği ile bizleri karşılıyor. Zengin kültürel mirası, çarpıcı doğal güzelliği ve sıcak misafirperverliği dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri büyülemeye devam etmekte ve onları bu ada cennetinin zamansız cazibesini keşfetmeye davet etmektedir. Sonrasında adanın zengin baharat üretiminin tarihini keşfetme imkânı bulacağız. Çeşitli baharatların nasıl yetiştirildiğini, Zanzibar mutfağında ve çeşitli hastalıkların tedavilerinde nasıl kullanıldığını öğreneceğiz. Ardından Zanzibar’daki otelimize transfer, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

8.
Gün
ZANZİBAR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizin imkanlarından yararlanmak, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için tüm gün serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

9.
Gün
ZANZİBAR

Otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizin imkanlarından yararlanmak, deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak için tüm gün serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

10.
Gün
ZANZİBAR – İSTANBUL

Erken saate odaların boşaltılması ve rehberimizin belirteceği saatte Zanzibar havalimanına transfer. Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

EK BİLGİLER

Müze ve Ören Yerleri Girişleri: Masai Mara Köyü + Serengeti National Park + Ngorongoro Krateri ve Koruma Alanı + Lokal Rehberler + Turist Şehir Vergileri

195 Euro

***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***

KONAKLAMA VE UÇUŞ NOTLARI

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.

o Gruplarda fiyatlar geçerli değildir, Özel fiyatlarımızı sorunuz.

o Yüksek olasılıklı olarak Safari de Big Five’ı görme imkânınız vardır (Aslan & Leopar & Fil & Buffalo & Gergedan)

o Safari tur günlerinde öğle yemekleri lunch box, piknik olarak verilebilmektedir.

o 0-2 yaş bebekler tura katılamamaktadır.

o Katılımcı, tur programında belirtilen düzenlenecek olan turlara katılıp, programı aksatmayacağını ve buna istinaden lokal rehber, müze & ören yeri girişleri, şehir vergileri, varsa kulaklık audio sistem gibi oluşan giderlere ilişkin yapılacak ödemeler için tur programında önceden bildirilmiş olan miktarı, seyahat esnasında tur yetkilisine ayrıca ödeyeceğini peşinen kabul eder. Katılımcı bu konuda tam ve eksiksiz olarak bilgilendirilmiştir.

TK607 IST NBO 20.15 03.15*

TK737 ZNZ IST 04.20 12.05

ÖNEMLİ NOTLAR

 Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Yamaç Tur aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.

 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce Yamaç Tur tarafından bildirilecektir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Yamaç Tur tarafından bilgi verilecektir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Yamaç Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 Katılımcı, tur programında belirtilen düzenlenecek olan turlara katılıp, programı aksatmayacağını ve buna istinaden lokal rehber, müze & ören yeri girişleri, şehir vergileri, varsa kulaklık audio sistem gibi oluşan giderlere ilişkin yapılacak ödemeler için tur programında önceden bildirilmiş olan miktarı, seyahat esnasında tur yetkilisine ayrıca ödeyeceğini peşinen kabul eder. Katılımcı bu konuda tam ve eksiksiz olarak bilgilendirilmiştir.

 Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Yamaç Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması zorunluluğu olmadığı gibi ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

 Hastalık, kayıp çalıntı gibi durumlarda rehber için grubun bütünlüğü ve devamı esas olduğundan, rehber bu tarz olumsuz durumlarda misafirlere birebir eşlik edememektedir.

 Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi zorunludur. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak bilet iptal ve değişiklik ceza bedelleri tarafınızdan tahsil edilir.

 Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

 Tur esnasında, otobüs kullanımında koltuk numarası garanti edilemez.

 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 Yamaç Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yamaç Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

VİZE

 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile Yamaç Tur’dan “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Yamaç Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile İstanbul (IST)-Nairobi (NBO) gidiş, Zanzibar (ZNZ)-İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Arusha – Zanzibar arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti (20 kg. bagaj hakkı ile)
 Havalimanı vergileri
 Nairobi’de 5* otellerde 1 gece oda & kahvaltı konaklama
 Masai Mara’da 2 gece tam pansiyon lüks safari kamp konaklama
 Serengeti’de 2 gece tam pansiyon lüks safari lodge konaklama
 Ngorongoro’da 1 gece tam pansiyon lüks safari lodge konaklama
 Zanzibar’da 5* otellerde 3 gece tam pansiyon konaklama
 Alan-otel-alan transferleri
 Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 4x4 Land Cruiser’lar ile safari turları
 Masai Mara National Park Safari turu
 Big Five Safari turu
 Masai Mara Köyü turu (Giriş Hariç)
 Serengeti National Park Safari turu
 Ngorongoro Krateri Safari turu
 Zanzibar Şehir ve Baharat turu
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti, servis bedeli
 Turist şehir vergileri
 Seyahat sağlık sigortası
 Programda belirtilmeyen öğle, akşam yemekleri ve içecekler
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Şoför tipleri 5 Euro/ kişibaşı (isteğe bağlı)

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#100
LOKASYON:
İstanbul Çıkışlı
YEMEK:
 Nairobi’de 5* otellerde 1 gece oda & kahvaltı konaklama  Masai Mara’da 2 gece tam pansiyon lüks safari kamp konaklama  Serengeti’de 2 gece tam pansiyon lüks safari lodge konaklama  Ngorongoro’da 1 gece tam pansiyon lüks safari lodge konaklama 
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
 Tur Programımız minimum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Yamaç Tur aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER
30 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş ve üzeri (Bir kişi için geçerlidir.)
15 EUR
Seyahat Sigortası 65 yaş altı (Bir kişi için geçerlidir)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın10 Gün
İstanbul Çıkışlı
100

5.499

en düşük kişi başı